Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Akce k představení Pureboostů X se mi moc líbila už od začátku. Čekala jsem totiž klasickou prezentaci a ne takhle pěkný event.

Představení novinky od Adidasu - Pureboost X

Adidas
zdroj: Archiv blogerky Adidas
aktualizováno 03.03.2016, 00:00 | 03.03.2016, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Akce k představení Pureboostů X se mi moc líbila už od začátku. Čekala jsem totiž klasickou prezentaci a ne takhle pěkný event.

Bylo tam výborné pití, jídlo od food blogerek, fotokoutek, mohly jsme si tam nechat udělat vlasy nebo nehty. Ale to samozřejmě nebylo to hlavní.

 

Adidas
(Foto: Archiv blogerky)

 

Hlavně jsme se totiž mohli podívat na nové Pureboost X, které byly všude na fotkách, vystavené, ale mohli jsme si je i vyzkoušet v akci na běžícím pásu. Prezentace bot byla vážně moc hezká. Líbilo se mi, že akci moderovala Míša Maurerová, kterou jsem v roli moderátorky ještě neviděla, ale zvládla to fakt dobře. Boty nám potom přímo na sobě předvedla Miss World Taťána Kuchařová, které to vážně slušelo a pořád musela poskakovat, protože jinak to v těhle botech ani nejde.

 

Adidas
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak vypadá Ministerstvo Kouzel z Harryho Pottera ve skutečnosti?
Fakta o tom, jak to chodí v Anglii 2

 

Adidas
(Foto: Archiv blogerky)

 

Pureboosty X jsem si samozřejmě musela vyzkoušet i já a rovnou vám řeknu, že jsou jako bačkůrky. Jsou určené pro běžce, kteří si jdou zaběhat spíš pro radost a uběhnou tak maximálně 20–30km. Pro maratonce budou vhodnější jiné boty. Mně se v nich chodilo a běhalo fakt dobře, ale bohužel jsou hodně úzké a s mojí širší nohou nebyly úplně kamarádi. Určitě na ně ale v obchodě mrkněte a vyzkoušejte si je. Věřím tomu, že si je pak nebudeš chtít sundat.

 

Pro víc fotek mrkni ke mě na blog The City Fairy! Co říkáš na boty Pureboost X? A chodíš ráda běhat?

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •