Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pražský Fashion Week, který se konal od 18. do 24. března v OD Kotva, je sice už nějaký čas za námi, ale rozhodně se o něm pořád mluví a ještě chvíli mluvit bude. V minulém článku Pražský Fashion Week v bodech jsem ti popsala, jak to na takové akc...

Přehlídky, které mě na MBPFW nejvíc zaujaly

mbpfw - 4
zdroj: Archiv blogerky mbpfw - 4
aktualizováno 20.04.2017, 00:00 | 20.04.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Pražský Fashion Week, který se konal od 18. do 24. března v OD Kotva, je sice už nějaký čas za námi, ale rozhodně se o něm pořád mluví a ještě chvíli mluvit bude. V minulém článku Pražský Fashion Week v bodech jsem ti popsala, jak to na takové akci probíhá. V dnešním článku ti chci představit několik přehlídek, které mě nejvíc zaujaly.

Petra Ptáčková


Přehlídka Petry Ptáčková byla zajímavá hned ze začátku tím, že modelky chodily pomalu a měly působit, jako kdyby byly omámené. To získalo pozornost všech, protože modelky na přehlídkách většinou projdou kolem tak rychle, že ti je ani foťák nezaostří.
Její kolekce se mi líbila. Dominovaly jí tmavé barvy, denim a proužky. Nejvíc se mi líbily dlouhé pruhované šaty, které mě zaujaly hned na první pohled a klidně bych si je na sebe vzala.

 

mbpfw - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jan Černý


Kolekce Jana Černého byla vyloženě pánská a rozhodně ne pro každého. Ale to na Fashion Weeku být nemá. Na téhle akci na sebe má návrhář hlavně upozornit a zaujmout, a to se mu určitě povedlo.
Zaujala mě kombinace pánského oblečení s určitými dámskými prvky. Jako třeba růžový oblek, řetízkové náramky, top s holými zády, lesklé kraťasy s bundou.

 

mbpfw - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week opět v novém!
Pražský Fashion Week v bodech
MBPFW vs. české blogerky Aneb jak se blogerky vyfikly na svátek módy?

 

Kateřina Geislerová


Tak tahle návrhářka byla podle mě královnou Fashion Weeku (sice jsem neviděla všechny přehlídky, ale i tak si za tím stojím). Přehlídku začínala Simona Krainová a následovala jí Veronika Hejlíková, Martina Šmuková, Aneta Vignerová a další.
První část kolekce se nesla v červené barvě a minimalistickém designu. Následovaly modely v oranžové a tlumených barvách a více elegantní. A přehlídku uzavíraly tmavé barvy, zejména tmavě modrá a černá. Modely byly minimalistické a opravdu krásně udělané.

 

mbpfw - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Tique by Petra Balvínová


Petra Balvínová zvolila tlumené barvy, hlavně šedivou a bílou a hned na začátku přehlídky nám ukázala naprosto boží kabáty. K tlumeným barvám přidala kontrastní žlutou, například jako bundičku nebo vestu a musím říct, že se mi tahle kombinace moc líbila. Nakonec se mi nejvíc líbily červené šaty s bundičkou. Kromě oblečení mě hodně zaujaly malé batůžky, které měly některé modelky a vždycky byly v barvě topu

 

mbpfw - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Který model se ti nejvíc líbí?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •