Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Film Joy právě přichází do kin a já mám pro tebe recenzi tohohle zajímavého příběhu o tom, že stojí za to bojovat za svoje sny.

Příběh Joy, která se nebojí ušpinit si ruce, přichází do kin

joy film
zdroj: oficiální zdroj joy film
aktualizováno 06.01.2016, 00:00 | 06.01.2016, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Film Joy právě přichází do kin a já mám pro tebe recenzi tohohle zajímavého příběhu o tom, že stojí za to bojovat za svoje sny.

Nikdy si nemysli, že ti svět něco dluží. Nikdo ti nic nedluží. Joy, hlavní hrdinka filmu, nikdy nedostala v životě nic zadarmo. Film vypráví její životní příběh a cestu, ve které se postupně dokáže postavit překážkám. Joy jde tvrdě a nekompromisně za svým i když jí život háže klacky pod nohy. Už od malička jí bavilo vyrábět různé věci a jednou dostane nápad na “zázračný” mop, který se stal obchodním trhákem v oblasti úklidu. Ovšem cesta k úspěchu není lehká a Joy si jí musí tvrdě vybojovat. Musí se poprat s nemilosrdným světem obchodu, zradou a závistí.Ne každý v ní věří, z přátel se stávají nepřátelé a z nepřátel spojenci. A to nejen v podnikání, ale i velké rodině.

 

joy film
(Foto: oficiální zdroj)

 

Režie a scénář: David O. Russell


Hrají: Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Edgar Ramirez

 

joy film
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VLOG: Cesta do Prahy, zážitky na letišti a nejhezčí přivítání
Ty největší chyby, které děláš při holení!

 

 

Jak se mi film líbil


Pořádně jsem nevěděla, co od filmu čekat. Přece jenom zápletka s mopem mi přišla zvláštní. Ale po prvních pěti minutách jsem věděla, že film na mě udělá dojem. Jennifer Lawrence je skvělá a jedna z mých nejoblíbenějších hereček. Bojovnou Joy zahrála moc dobře. Příběh je hlavně o tom nevzdat se svých snů a nepřestat bojovat, ani když vám okolí nevěří a podceňuje vás. Je to váš život a nesmíte se nechat do něčeho nutit pod nátlakem. Po shlédnutí tohohle filmu budeš mít chuť se do něčeho vrhnout a začít na sobě pracovat. Řekla bych, že to není úplně film pro každého, ale já ho určitě můžu doporučit. Přítele bych tentokrát nechala doma a vzala na film třeba mamku.
 

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •