Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Opět po roce vypukne tahle super akce, kterou určitě nesmíš prošvihnout. Přijď si užít Majálesový průvod, soutěže a skvělou hudební show.

Přijď si užít 12. ročník pražského Majálesu!

Selfie
zdroj: Thinkstockphotos Selfie
aktualizováno 12.04.2016, 00:00 | 12.04.2016, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Opět po roce vypukne tahle super akce, kterou určitě nesmíš prošvihnout. Přijď si užít Majálesový průvod, soutěže a skvělou hudební show.

Pražský Majáles je akce, na kterou se každý rok chystám, ale pak mi do toho něco vleze a já se tam prostě nedostanu. Každý rok mě to štve, protože jsou tam skvělí interpreti a navíc, když se potom dívám na fotky kamarádů na Facebooku tak je vidět, že je tam vždycky super atmosféra. A letos tomu rozhodně nebude jinak.

 

29. 4. tě čeká Majálesový průvod, který je tradičním prvkem těchto oslav, a uvidíš v něm alegorické vozy a účastníky v maskách. Dál soutěž o nejlepší masku a volbu krále Majálesu, který by měl být oporou studentů v následujícím roce.

 


Určitě je na co se těšit i po hudební stránce. Na open-air festivalu v Letňanech vystoupí 36 českých a slovenských kapel. Mezi potvrzené interprety patří Kryštof, Mandrage, Xindl X, UDG, Jelen, Majk Spirit, Kontrafakt, Paulie Garand, Slza a další. Dále se můžeš těšit i na studentské kapely, které tě určitě překvapí svým nemainstremovým stylem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak na problém s afty?
Jak jsem si užívala lezecký kurz

 

Chceš vědět víc, jako třeba kde koupit vstupenky, jak se můžeš i ty zapojit do pořádání téhle akce nebo v jakých dalších městech se koná? Tak se mrkni na web, kde najdeš všechny informace www.praha.majales.cz

 

Byla jsi na Majálesu nebo se plánuješ zúčastnit se letos poprvé? Mně tahle jarní oslava studentů přijde super a doufám, že se tam uvidíme :)

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •