Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když jsem v balíčku produktů na testování našla tenhle zpevňující tělový balzám, říkala jsem si, že ho někomu dám, protože tenhle typ krémů nepoužívám. Nakonec jsem se rozhodla, že ho vyzkouším a tady je moje recenze.

Recenze na zpevňující tělový balzám Dermacol

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 14.06.2017, 00:00 | 14.06.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Když jsem v balíčku produktů na testování našla tenhle zpevňující tělový balzám, říkala jsem si, že ho někomu dám, protože tenhle typ krémů nepoužívám. Nakonec jsem se rozhodla, že ho vyzkouším a tady je moje recenze.

Produkt jsem používala především na zadek a stehna, protože slibuje hloubkové zpevnění pokožky a má redukovat projevy celulitidy. Tělové mléko se může používat na celé tělo, ale já se ho rozhodla použít jen na problémové partie.

 

Vůně, konzistence, hydratace


Tělový balzám je parfemovaný, ale vůně je příjemná a není vlezlá. I když mám radši u tělových krémů přírodní vůni, tak mi nevadí parfemová pudrová.
Krém má hustou a těžkou konzistenci, takže je horší na nanášení a následné vstřebávání. Taky trochu lepí, takže když jsem se tím namazala musela jsem chvíli počkat, aby se trochu vpil do kůže. Ale to, že je těžší taky znamená, že je hodně hydratační, takže to vůbec není na škodu. Právě v tom je podle mě jeho silná stránka. Sice déle trvá než se vstřebá, ale zase musím říct, že krásně hydratuje a hydratace dlouho vydrží.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Problematické partie: víme, jak je zpevnit!
TESTUJEME: Tónovací krémy, to pravé na léto
Zacvič s problematickými partiemi! 5 cviků pro kompletní zpevnění

 

Budeš mít díky tělovému balzámu hladké hubené nohy bez celulitidy?


Ne, ale to nebudeš mít po žádném takovém produktu. Pro to je potřeba pohyb, správná strava a nějaká ta péče rozhodně neuškodí. Díky tomuto krému vypadají moje nohy víc hydratovaně a svěže, ale není to tak, že by mi po jeho používání ubývaly centimetry přes stehna.

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Když to tak shrnu, tak bych tělový balzám od Dermacolu klidně doporučila. Na jaře a v létě určitě chceme, aby naše pokožka vypadala plná energie a hydratovaně.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •