Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když mi přišla pozvánka na oslavu 25 let těch nejlepších kokosových bonbonů Raffaello, musela jsem tam prostě jít. A rovnou jsem si řekla, že zase někam vyvedu přítele, který sice nejdřív mrmlal, že si musí vzít oblek, ale nakonec si to i on moc u...

Reportáž z 25. výročí Raffaello

raffaello - 4
zdroj: Archiv blogerky raffaello - 4
aktualizováno 01.06.2017, 00:00 | 01.06.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Když mi přišla pozvánka na oslavu 25 let těch nejlepších kokosových bonbonů Raffaello, musela jsem tam prostě jít. A rovnou jsem si řekla, že zase někam vyvedu přítele, který sice nejdřív mrmlal, že si musí vzít oblek, ale nakonec si to i on moc užil. Akce se totiž konala 26. 4. v pražském Soho a už jenom kvůli té lokaci jsem se nemohla dočkat.

Dress code


Když jsem se na akci chystala, tak jsem měla trochu dilema, co si obléct. Ten den bylo totiž strašně hnusně, byla zima a pršelo, takže lodičky se mi úplně brát nechtělo. A navíc tam byl dress code - black tie optiona. Nakonec jsem si vzala sametové šaty z Primarku, které naprosto miluju a nízké kozačky na podpatku. Přítel si vzal ten oblek a vyrazili jsme do luxusní restaurace Soho.

 

raffaello - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Příchod do Soho


Hned při příchodu jsme dostali skleničku prosecca, a jak vždycky píšu, to mě pokaždé potěší. Jestli se mi něco na Soho fakt líbí, tak je to rozhodně interiér, protože strop tu tvoří větvě z bílých stromů a celkově je prostor restaurace promyšlen do posledního detailu.
Po chvíli nás všechny uvítal Jakub Prachař, který večer moderoval a představil nám důvod, proč jsme se tam všichni sešli. Tím bylo tedy jednak krásné výročí 25. let a pak taky to, že Raffaelo uvedlo vlastní aplikaci, přes kterou můžeš někomu poslat přání.

 

raffaello - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Reportáž: Na otevření obchodního centra dorazily i hvězdy
Raffaello kuličky snadno a rychle!
Jak se stát slavnou blogerkou?

 

raffaello - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Catering, fotky a co mě překvapilo na celebritách


Když Jakub skončil, tak jsme si šli dát něco k jídlu a musím říct, že catering byl v Soho opět výborný. Hlavně sushi a uzený losos. Mňam. Přišlo mi super, že jsme se tam mohli nechat vyfotit polaroidem, takže jsme si udělali hned dvě fotky. Díky tomu máme moc hezkou vzpomínku na akci.
Mezi účastníky byla pěkná řada celebrit a známých osobností. Například Simoně Krainové to strašně slušelo. Dál tam byla Eliška Bučková, Andrea Verešová, Jitka Schneiderová nebo holky z Bloges Robes. Co mě na celebritách a bloggerkách překvapilo, tak bylo to, kolik z nich (do kterých bych to neřekla) kouří. Škoda, ale i tak to všem slušelo.
Ale to jsem nevěděla, že to nejlepší mě ještě čeká.

 

raffaello - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

To nejlepší nakonec


Během akce probíhala soutěž o několik cen a já vyhrála poukaz na 2 tisíce do restaurace Soho! Strašně jsem si to přála a upřímně jsem nemohla uvěřit, že se to fakt splnilo. Takže tahle akce byla fakt bez chybičky a strašně jsme si to užili.

 

raffaello - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

Akorát, že nám s sebou dali dvě krabičky Raffaello a od té doby kokosové bonbony nějak nemůžu přestat jíst. Haha.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •