Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tuhle otázku řeším snad pokaždé, když se chystám na nějakou společenskou akci. Etiketa je vyžaduje, ale módní kritici a v podstatě každý, kdo se v módním průmyslu pohybuje, je zavrhují. Jak to tedy je?

Tělové silonky – ano, nebo ne?

silonky
zdroj: Archiv blogerky silonky
aktualizováno 05.06.2017, 00:00 | 05.06.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Tuhle otázku řeším snad pokaždé, když se chystám na nějakou společenskou akci. Etiketa je vyžaduje, ale módní kritici a v podstatě každý, kdo se v módním průmyslu pohybuje, je zavrhují. Jak to tedy je?

Proč nenosit?


Názor světových stylistů je jasný – NENOSIT. Časopisy jako Vogue, Harper’s Bazar nebo Elle je bojkotují od roku 1995.
Tělové silonky nedělají pěkné nohy. Naopak ti z nich udělají divně barevné sloupy a to asi žádná holka nechce. O lesklých silonkách radši ani nemluvím. Možná ti to nepřijde tak hrozné, když se vidíš v zrcadle, ale když tě někdo uvidí z větší dálky, rozhodně pozná, jestli tělovky máš nebo ne. Silonky totiž úplně zakryjí přirozené linie nohy, takže z tebe udělají spíš starou mladou.

 

Co ta etiketa?


Ano, etiketa silonky vyžaduje, ovšem nikde není napsané, že musí být tělové. Takže zvol jednoduše černé a máš po starostech. Pokud se chystáš na nějakou akci, kde budeš mít večerní šaty, tak na silonky zapomeň úplně a jdi bez nich.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Už žádné oko na punčoše! Skvělý trik k nezaplacení
Punčochy, punčošky, punčocháče…
Dej si nožky do punčošky. Kde se vlastně vzaly punčochy?

 

silonky
(Foto: Archiv blogerky)

 

Čím tělovky nahradit?


Odpověď je vážně jednoduchá – černými silonkami. Ty se hodí téměř ke všemu, můžeš si pohrát s jejich průhledností a nohy díky nim vypadají hubenější a víc sexy. Určitě se neboj si je vzít klidně i na nějakou významnou událost.
Pokud si nechceš brát vyloženě černé silonky, tak zvol krajkové. Můžeš si vybrat, jestli si pořídíš punčochy s jemným nebo výrazným vzorem. Ale pozor, aby to nepůsobilo vulgárně (zapomeň na síťované punčochy s velkými oky a mini sukní!).
Navíc na trhu jsou další vychytávky, kterými můžeš silonky lehce nahradit. Jedna z nich jsou silonky ve spreji. Nastříkáš si ho na nohy a díky tomu budou tvoje nohy vypadat lépe a nebudou tolik vidět třeba drobné nedokonalosti, ale stále to bude vypadat přirozeně. Podle mě je to skvělá alternativa k tělovým silonkám.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •