Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Barvičky, barvičky – The Color Run se blíží. V sobotu 16. června ve 14.00 to na pražském výstavišti v Holešovicích zase vypukne. Už po čtvrté. Barevné mraky plné běžců, neběžců, dospělých i dětí budou oslavovat všechny hrdiny nejen tohoto pětikilo...

The Color Run 2018 oslavuje hrdiny

color run
zdroj: oficiální zdroj color run
aktualizováno 20.04.2018, 00:00 | 20.04.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Barvičky, barvičky – The Color Run se blíží. V sobotu 16. června ve 14.00 to na pražském výstavišti v Holešovicích zase vypukne. Už po čtvrté. Barevné mraky plné běžců, neběžců, dospělých i dětí budou oslavovat všechny hrdiny nejen tohoto pětikilometrového běhu.

Letošní červnové barevné šílenství bude oslavovat hrdiny. Jsou všude kolem nás, aniž bychom o nich věděli. Jsme to i my samotní, kteří se možná necítíme na půlmaraton, ale na pět kilometrů v záplavě barev si věříme.

 

A kdo jsou naši letošní The Color Run heroes? Například modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, která dětství strávila v dětském domově. Také máma, herečka a zpěvačka v jednom Bára Poláková, tanečnice a youtuberka Andy Coconut nebo zakladatelka projektu Za normální holky Kristýna Dolejšová. A bez moderátora a filmového režiséra Jakuba Koháka by to samozřejmě nešlo.
Teď je i tvůj čas si do nebeských barev přijít zaskotačit a stát se hrdinou. Už jen tím, že si koupíš registraci anebo někoho obdaruješ poukazem The Color Run zase přispěješ Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, spolku Tilie na projekt Slunce a všichni budou šťastní.

 

color run
(Foto: oficiální zdroj)

 

Čtvrtý ročník The Color Runu bude jako vždy plný barev, hravosti, veselosti, také uvidíš pár bláznů válejících se v barvách po zemi a to vše za doprovodu zpěvačky Báry Polákové, kapely So Fine, DJ Roxtara a dalších. Partneři běhu budou mít připravený zajímavý program a už teď je jasné, že to rozhodně nebude žádná nuda.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Podívej se, jaký byl druhý ročník běhu The Color Run
Jak jsem si užila The Color Run 2017
Nejšťastnější běh roku je už za dveřmi!

 

Chtěla by ses na běh pořádně připravit?


Tak si nenech ujít barevné výběhy v pražské Stromovce, který povede Outdoor Training Club s našimi heroes. Sraz je v dané dny vždy v 18:00 u dodávky The Color Run na výstavišti. A na jaké heroes se můžeš při trénincích těšit?


11.4. výběh s Andy Coconut
26.4. výběh s Koki9 a Kristýnou Dolejšovou z projektu Za normální holky
24.5. výběh se Simonou Dočkalovou a týmem #petkohero

 

color run
(Foto: oficiální zdroj)


Více na www.thecolorrun.cz

 

The Color Run 2018
Kdy: sobota 16. června 14:00
Kde: Výstaviště Holešovice, Praha0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •