Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když mi domů přišel pánský Brandnooz Box, tak jsem měla fakt radost, protože jsem byla hodně zvědavá, co v něm bude. A chci ti tu sepsat to, co mě (a mého přítele) nejvíc zaujalo.

To nejzajímavější z pánského Brandnooz Boxu

brandnooz - 1
zdroj: Archiv blogerky brandnooz - 1
aktualizováno 22.07.2017, 00:00 | 22.07.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Když mi domů přišel pánský Brandnooz Box, tak jsem měla fakt radost, protože jsem byla hodně zvědavá, co v něm bude. A chci ti tu sepsat to, co mě (a mého přítele) nejvíc zaujalo.

Co je to Brandnooz Box


Nejdřív jen takové krátké shrnutí, co to Brandnooz Box je. Box si předplatíš na 6 nebo 12 měsíců a přijde ti krabice plná nových zajímavých produktů z řady potravin a drogerie. Mají i jednorázové limitované edice, jako byl právě tento box pro chlapy. Víc informací najdeš na www.brandnooz.cz.

 

Překvapilo mě, kolik v boxu bylo věcí. A o to víc, že tam byl i sprcháč a deodorant. Dál tam byly Fidorky, Linea, kečup, brambůrky, tyčinky atd.

 

Co nejvíc zaujalo mého přítele


Rozhodla jsem se sem dát, co nejvíc zaujalo Martina, protože tenhle box je určený pro muže, takže by to měl i muž zhodnotit. Co myslíš?

 

brandnooz - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Největší radost měl z lahve piva Svijany, které měli zrovna prémiový léžák k 450. výročí. Taky ho potěšil energy drink Semtex, který si rád dává když chce hrát do rána počítačové hry.
Co se týče jídla, tak byla výborná BBQ omáčka od Hellmann’s, kterou jsme si hned dali na maso. A Kotlíkové brambůrky Bohemia byly hned pryč.

 

brandnooz - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co skrývá únorový Brandnooz box?
První letní Brandnooz box přinesl spoustu nových chutí i skvělých receptů!
S čím k nám přišel letní Glanc box?

 

Co zaujalo mě


I když byl tento Brandnooz Box určený hlavně pro muže, taky jsem si tam našla i něco pro sebe. Musím říct, že jsem nadšená z ledového čaje od Ahmad Tea. Je to klasický sáček s čajem, ale můžeš ho dát i do studené vody. Já čaj pak ještě dozdobím kolečkama citronu nebo limetky a ledem. Navíc má čaj dobré složení, takže to není žádná chemie.
Ještě mi přijde fajn směs omáčky na boloňské špagety. Omáčku uděláš na pánvi a přidáš ke špagetám. Podle mě ideální nouzovka, když nemáš sílu nic vařit nebo nemáš nic v lednici.

 

brandnooz - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jaký je tvůj názor na podobné boxy? A co tě zaujalo právě z tohohle?


Mně to přijde fajn nápad, zvlášť pro ty, kteří chtějí vyzkoušet různé výrobky, a to i třeba ty, které by si normálně nekoupili.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •