Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V pražském Jazz Docku Tomáš a jeho Cílová skupina představili svůj nový animovaný videoklip a turné Přeju ti. Nakonec jsem mu položila pár otázek o módě a jeho odpovědi tě zaručeně pobaví.

ROZHOVOR s Tomášem Klusem: O novém klipu, chystaném turné i o módě

KLus
zdroj: Archiv blogerky KLus
aktualizováno 29.03.2015, 00:00 | 29.03.2015, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

V pražském Jazz Docku Tomáš a jeho Cílová skupina představili svůj nový animovaný videoklip a turné Přeju ti. Nakonec jsem mu položila pár otázek o módě a jeho odpovědi tě zaručeně pobaví.

Tomáš Klus pro nás má hned několik novinek. Chystá se na turné s názvem Přeju ti, které odstartuje už za pár dní. Vrací se tak s kapelou, po loňské sérii koncertů ve velkých sálech, zpět do menších prostor.


„Těším se na Přeju ti, neboť věřím, že sama myšlenka, která turné zažehla, může nejen v nás, ale i v návštěvnících rozhořet pocit sounáležitosti a posílit důvěru v to, že štěstí ožívá sdílením,“ říká Tomáš Klus.

 

Klus
(Foto: Archiv blogerky)

 

Turné Přeju ti zahájí Tomáš a jeho Cílová skupina 11. dubna v nově vzniklém holešovickém multikulturním prostoru Jatka78 v Praze a část výtěžku z tohoto koncertu bude věnována na rozvoj tohoto místa.


A co všechno na koncertech můžeš slyšet? „Tak, budou to v první řadě písně, nevylučuji však ani mluvené slovo a jako potěchu pro oko - twistové okénko tanečního mága Jiřího Kučerovského,“ říká Tomáš.

 

Musím říct, že já se na koncert moc těším. Tomáš je vážně pohodový zpěvák, který i když zapomene text, dokáže to skvěle zahrát. Přesně to se totiž stalo na tiskovce k uvedení jeho nového animovaného videoklipu k písni Noe.

 

 

Taky jsem mu mohla položit pár otázek. A protože mě baví móda, zeptala jsem se právě na to. Na videoklip stejně jako na program turné se můžeš podívat na www.tomasklus.cz

 

Baví vás móda?

Já jsem takovým pasivním pozorovatelem, protože módním guru v naší domácnosti je má žena a já jsem se totálně svěřil do jejích rukou. Já jsem se vždycky v módě orientoval tak, že jsem vešel do nějakýho obchodu, tam jsem si toho nakoupil hrozně moc a měl jsem to na rok odbytý. Takže se v módě nějak zvlášť neorientuju.


Ale každopádně neberu módu jenom jako doplněk člověka, ale jako vyjádření osobnosti. Jsem schopnej se s ženou podívat na nějakou světovou módní přehlídku, protože jsou to performerská představení par excellence, z něhož jakožto umělci v jiném druhu branže můžeme čerpat. Umění jako každé jiné.

 

Jaký styl je vám nejbližší?
Co se mi líbí, to si vezmu. To je styl, který mám nejradši.

 

klus
(Foto: Archiv blogerky)

 

Co nosíte nejradši?
Heleďte ono to zní blbě, ale nic. (smích) :D :D :D


PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejsi spokojená se svými vlasy? Dej jim víc, vyzkoušej vlasové sérum
Ondra Brzobohatý, ideální chlap na nákupy
! ROZHOVOR

 

Co byste si na sebe nikdy nevzal?
Nikdy bych si na sebe nevzal asi trenky po nějakým jiným chlapovi.

 

Vybíráte si oblečení na vystoupení sám?
Já jsem poměrně pověrčivej, takže si před turné koupím nějaký kraťasy a tričko a odehraju v tom celý turné. Takže to nijak zvlášť neřešim.

  

Kde nejčastěji nakupujete?
To já moc nevím, to ví žena. Ona totiž objevila nějakou internetovou stránku a odtud čerpá.

 

Doufám, že se potkáme na koncertě.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •