Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Minulý rok jsme se na tenhle obří fesťák dostala poprvé a letos ho rozhodně nemohla vynechat. Pražský Majáles je pro mě zahájením festivalové sezóny, možnost poslechnout si spoustu skvělých interpretů na jednom místě, seznámit se s novými lidmi, p...

Upršený Majáles 2017

majales - 5
zdroj: Archiv blogerky majales - 5
aktualizováno 08.06.2017, 00:00 | 08.06.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Minulý rok jsme se na tenhle obří fesťák dostala poprvé a letos ho rozhodně nemohla vynechat. Pražský Majáles je pro mě zahájením festivalové sezóny, možnost poslechnout si spoustu skvělých interpretů na jednom místě, seznámit se s novými lidmi, potkat spoustu kámošů a prostě si užít festivalovou atmosféru.

Loni nám počasí přálo a celý den bylo teplo a sluníčko. Letos tomu bohužel tak nebylo a už několik dní před Majálesem propršelo. Ale bylo jasné, že na fesťák půjdu tak jako tak, protože jsem si akci prostě nechtěla nechat ujít. Takže jsem vzala holínky, teplej svetr, pláštěnku a mohlo se vyrazit.

 

majales - 2
(Foto: Archiv blogerky)Ještěže jsem si ty holínky vzala, protože areál pražských Letňan byl podmáčený a zablácený. No a moc jsem nezáviděla holkám, které tam přišly v bílých nebo růžových Air Maxech. Kromě bláta byl areál opět bez chybičky a musím zase pochválit organizátory. Spoustu stánků s jídlem, takže bylo z čeho vybírat, točené pivo, cider a další nápoje, bylo dobře vidět na stage a když začalo pršet, tak nebyl problém sehnat pláštěnku. Já ji sice měla, ale příteli se růžová pláštěnka, kterou si tam v největším slejváku koupil, celkem hodila. Taky tam bylo hodně toitoiek, říkej si co chceš, ale to je na tak velkym fesťáku fakt důležitý, haha.

 

majales - 1
(Foto: Archiv blogerky)To kvůli čemu jsme tam hlavně šli byli samozřejmě hudební interpreti. Nejvíc se mi, stejně jako minulý rok, líbila skupina Skyline. Prostě nechápu tu spoustu energie, kterou jsou ze sebe schopní vydat. U žádného interpreta netancuje tolik lidí jako u Skylinů.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak probíhal můj první Pražský Majáles
Jaro bez Majálesu? To by nešlo!
Majáles nastaví laťku festivalům pod širým nebem

 

majales - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Taky se mi strašně líbili kluci z Mandrage, protože jejich písničky mám fakt ráda a znám je skoro všechny nazpaměť. A nebyla jsem sama, protože jestli u Skyline nejvíc lidí tancuje tak u Mandrage zpívá. A když hráli jejich Hledá se žena nebo Šrouby a matice, tak to nešlo si písničky ani nezabroukat.

 

majales - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Paulie Garand a No Name na mě taky udělali dojem a jejich koncerty jsem si užila. U Paulieho Garanda se mi líbí, jak vždycky dokáže všechny ztrhnout a jak je to vlastně obyčejný kluk, který se dostal tak daleko. A No Name jsem naživo viděla poprvé a určitě ne naposledy.

 

majales - 6
(Foto: Archiv blogerky)


Nesmím zapomenout zmínit i moji srdcovku – Tomáše Kluse. To byla moje pubertální platonická láska a i teď si ho vždycky hrozně ráda poslechnu. Na něm se mi líbilo, že byl prostě svůj a bos šel dokonce i dolů z pódia mezi diváky (jo, do toho bláta).

 

majales - 7
(Foto: Archiv blogerky)Jak vidíš tak ani špatné počasí nám to nezkazilo a open air festival jsme si pořádně užili. Přece nejsme z cukru.Byla ses taky na Majáles podívat?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •