Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tisíce lidí, tuny barevného prášku, běh a zábava – je ti to povědomé? Ještě aby ne. Jde totiž o nejoblíbenější barevný běh u nás. The Color Run se uskuteční 3. června od 14 hod v Praze na Výstavišti v Holešovicích, kde se rozpoutá barevná spoušť a...

Užij si barevné šílenství The Color Run už 3. června v Praze!

color run
zdroj: oficiální zdroj color run
aktualizováno 23.05.2017, 00:00 | 23.05.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Tisíce lidí, tuny barevného prášku, běh a zábava – je ti to povědomé? Ještě aby ne. Jde totiž o nejoblíbenější barevný běh u nás. The Color Run se uskuteční 3. června od 14 hod v Praze na Výstavišti v Holešovicích, kde se rozpoutá barevná spoušť a všichni se zase na chvíli stanou dětmi.

A to bude snadné, protože letošní běh je ve znamení snů, návratů do dětství a barevné magie. Takže se klidně s kámoškama oblečte do nějakých retro outfitů a určitě si akci nenechte ujít. Těšit se můžeš i na Jakuba Koháka, Annu Fialovou nebo Markétu Ježkovou.

 

Chceš se před během hodit trochu do formy?


Tak se zúčastni některého z pravidelných tréninků každou středu od 18 hod. Pořádá je spolek Hello Runner a sraz je u hlavního vchodu na Výstaviště. Cílem je se připravit právě na 5 km trať.

 

Soutěž o registraci zdarma!


Stačí kouknout na Facebook The Color Run a poslat fotku svého unikátního jednorožce – ať už to bude člen rodiny, kámoška nebo třeba pes. Právě jednorožec je totiž hlavní maskot běhu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak jsem si užila The Color Run
Podívej se, jaký byl druhý ročník běhu The Color Run
Jak jsem zvládla svůj první Color Run?

 

Já se samozřejmě taky zúčastním a nemůžu se dočkat, až uvidím, kam se běh zase posunul. Takže se na tebe budu těšit 3. června na pražském Výstavišti. A možná se potkáme třeba v zkrášlovací Elle zóně, PUMA Brand Experience centru nebo ve fotokoutku Canon.

 

Všechny informace najdeš na www.thecolorrun.cz

 

Tak co, přidáš se k barevnému šílenství?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •