Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

18. 6. bude Den otců a ať už si o něm myslí kdo chce, co chce, podle mě je fajn i taťkovi dát nějakou drobnosti nebo ho třeba vzít na kafe. Takže jsem dala dohromady pár tipů na drobné dárky a doufám, že se vám budou líbit a inspirují vás.

V neděli je Den otců! Čím potěšit taťku? Moje osobní tipy

Dárek
zdroj: Thinkstockphotos Dárek
aktualizováno 16.06.2017, 16:13 | 16.06.2017, 16:13 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

18. 6. bude Den otců a ať už si o něm myslí kdo chce, co chce, podle mě je fajn i taťkovi dát nějakou drobnosti nebo ho třeba vzít na kafe. Takže jsem dala dohromady pár tipů na drobné dárky a doufám, že se vám budou líbit a inspirují vás.

Father's Day Gift Ideas

 

1. Co takhle dát taťkovi nějaké vtipné ponožky, které by si pravděpodobně sám nekoupil. Super ponožky najdete vždycky v Topshopu, ale taky začínají mít dobré ponožky třeba v H&M.

 

2. Super dárek je podle mě malá peněženka nebo spíš jen pouzdro na karty. Chlapi většinou neradi nosí velké peněženky a je ideální, když se jim peněženka vejde do kapsy. A v létě většinou nechtějí nosit ani tu "dobře velkou" peněženku, takže tohle je podle mě fajn alternativa. Drobné do ní sice nedáte, ale hlavně, že se tam vejdou doklady, karty a bankovky.

 

Dárek ke Dni otců
(Foto: Archiv blogerky)

 

3. Voňavka nebo tělový sprej je dárek, který snad nemůže nikoho zklamat. Takže jestli chcete dát taťkovi nějaký dražší dárek, určitě mrkněte na nějakou pěknou voňavku. A zkuste se podívat po třeba ne úplně typických vůních, jako mají v Lush nebo dalších obchodech s přírodní kosmetikou.

 

4. Powerbanku má dneska snad každý, kdo má smartphone a internet v mobilu. Ale jestli jí váš taťka nemá nebo mu třeba chybí nějaká skladná do kapsy, určitě to je fajn drobnost, která se vždycky hodí. :)

 

5. Další tip na dárek je tumbler na kafe s sebou. Třeba ve Starbucksu maj moc hezký. Hrozně mě zaujal stříbrný s šedivým "držátkem" a nápisem Starbucks. Nebo můžete vybrat třeba pěkný hrníček. Seženete klidně i různé s nápisem "the Best Dad", i když to mi přijde trochu klišé.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 tipů na dárek pro kamarádku
Co tvého kluka potěší? Nejlepší tipy na dárky
DIY: Dárek pro přítele na poslední chvíli

 

6. Jídlo je ve finále snad ten nejlepší dárek ze všech. Takže stačí vyrazit do obchodu a nakoupit tam spoustu dobrot, které má taťka rád (sušená šunka, oříšky, chipsy, suchý cider atd.). Přidejte k tomu přáníčko, které ručně napíšete a všechno zabalte do pěkného balíčku.

 

7. Jestli má váš táta vousy, tak ho určitě potěší, když mu koupíte něco na jejich úpravu. Na eshopu Trendhim seženete vosky nebo balzámy na vousy a klidně i hřebínky. To je něco, co by si taťka sám nekoupil, ale bude mít radost, že to od někoho dostane.

 

 

Co si myslíte o Dni otců? Máte nějaký další tip na dárek?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •