Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak vypadá food exchange, při které ochutnáš jídla z ostatních zemí, a beer pong a další studentské hry? Na to se podívej v mém novém vlogu.

VLOG: Food Exchange a klasické studentské hry

Vložit video na:

aktualizováno 11.12.2015, 06:00 | 11.12.2015, 06:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Jak vypadá food exchange, při které ochutnáš jídla z ostatních zemí, a beer pong a další studentské hry? Na to se podívej v mém novém vlogu.

Na mém YouTube kanálu The City Fairy najdeš nové video. Je z Food Exchange, kterou připravili studenti na naší škole v San Sebastian v rámci jednoho předmětu. Bylo to super odpoledne a ochutnala jsem spoustu věcí. Hrozně mi chutnaly trojhránky z Uzbekistánu, cookies sušenky z Austrálie nebo brownies z USA. Ale nejlepší byly stejně české bramboráky, které jsme uvařili s mýma kamarádama. Vůbec by mi nevadilo, kdyby Food Exchange udělali znovu :)
Po Food Exchange se ještě hrál Beer Pong, Flunky Ball a Beer Glass Challenge. To jsou takové typické “chlastací” studentské hry, které jsi mohla vidět třeba ve filmu.

Beer Pong

Tuhle hru pravděpodobně znáš. Dva týmy stojí na opačných stranách stolu a každý tým ma svoje kelímky s pivem. Hází malý míček do kelímku druhého týmu, a když se trefí tak někdo z druhého týmu musí kelímek vypít.

Flunky Ball

Dva týmy stojí naproti sobě, každý člen má před sebou plechovku (nebo kelímek) s pivem. Mezi nimi je flaška naplněná vodou a týmy se jí snaží shodit tím, že po ní hází míč. Tým, kterému se to povede musí co nejrychleji pít a druhý tým musí postavit flašku a vrátit se s míčem na místo. Tým, jehož členové vypijou pivo jako první vyhrává.

Tip: Jestli to chceš týmům udělat těžší, dej jim lehký míč. My jsme měli vážně lehký míč a překvapilo mě, jak bylo těžké se trefit.

Beer Glass Challenge

Tahle hra je vážně zabijácká. Potřebuješ velkou sklenici na pivo, kterou naplníš litrem vody. Pak už jen stačí aby to každý držel jak nejdýl to půjde, ale musí mít nataženou ruku (ne úplně propnutou, ale zase ne u těla). Zní to lehce, ale věř mi, že to je fakt výzva.

Doufám, že se ti vlog líbil a jestli jo, budu ráda, když mi napíšeš do komentářů, jaké video z Erasmu by tě zajímalo.

Hrála jsi někdy Beer Pong nebo jinou podobnou hru?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •