Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Byla jsi někdy na motokárách? Já jsem to teď zkusila poprvé a i přesto, že jsem se hrozně bála, jsem si to moc užila. Udělala jsem z toho vlog, tak se určitě podívej, jak moje první zkušenost s motokárama probíhala. Navíc tam uvidíš co jsem na sob...

VLOG: Jak jsem se bála jít na motokáry a užila si Halloween

Vložit video na:

aktualizováno 23.11.2015, 06:00 | 23.11.2015, 06:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Byla jsi někdy na motokárách? Já jsem to teď zkusila poprvé a i přesto, že jsem se hrozně bála, jsem si to moc užila. Udělala jsem z toho vlog, tak se určitě podívej, jak moje první zkušenost s motokárama probíhala. Navíc tam uvidíš co jsem na sobě měla na Halloween a jak vypadá Halloweenská party v San Sebastian, kde jsem na Erasmu.

Konečně jsem se dostala k tomu, že jsem sestříhala nové video. Škola, na kterou chodím, je bohužel celkem časově náročná, takže jsem ráda, když zvládnu udělat článek na blog a Krásnou a video mi přece jen zabere víc času. Proto mi trvalo tak dlouho se k tomu dostat. Ale chci to napravit a vydávat videa častěji. Mám totiž celkem dost materiálu z našich výletů a určitě by byla škoda vám to neukázat. Jestli by tě taková videa zajímala, tak budu ráda, když mi to dáš vědět v komentářích.

Tentokrát jsem přeskočila to co mám natočené a sestříhala video z motokár a Halloweenu. Na motokárách to totiž bylo vážně super, ale tak strašně jsem se toho bála, že jsem myslela, že to nezvládnu. To ostatně asi poznáš z mého výrazu :) Nakonec jsem si to ale moc užila a můžu to jen doporučit. Určitě to musíš vyzkoušet!

Doufám, že se ti video bude líbit :)

Byla jsi někdy na motokárách? Jak se ti to líbilo?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •