Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když mě pozvali na snídani do salonu Rolland k představení Hnectaru, ještě jsem nevěděla, že si tenhle malý zázrak vyzkouším.

Vyzkoušela jsem Hnectar od značky OWAY

hnectar - 1
zdroj: Archiv blogerky hnectar - 1
aktualizováno 17.06.2018, 00:00 | 17.06.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Když mě pozvali na snídani do salonu Rolland k představení Hnectaru, ještě jsem nevěděla, že si tenhle malý zázrak vyzkouším.

Nejdřív mě a pár dalším novinářům v salonu představili Hnectar, což je první omlazující a regenerační barvící péče s efektem vlasového liftingu. Tahle bylinná a olejová péče je inspirovaná „čistotou přírody“ a vlasy regeneruje díky kombinaci přírodních cukrů a nektarů.

 

hnectar - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Péče je vhodná pokud preferuješ přirozený výsledek nebo máš křehké a poškozené vlasy, které mají tendenci se lámat. Navíc pokud nemáš barvené vlasy, tak tahle péče by byla přímo ideální.

 

Na vlastní kůži


Protože mám lámavé vlasy, kterým jakákoliv regenerace vždycky prospěje, rozhodla jsem se Hnectar vyzkoušet přímo po prezentaci. No když to tam tak skvěle popisovali, tak to nešlo odmítnout.

 

hnectar - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Nejdřív mi strašně milá kadeřnice (která je i školitelkou a bylo vidět, že vlasy ji vážně baví) umyla hlavu a potom aplikovala Hnectar. Chvíli jsem ho měla na hlavě a po umytí už bylo cítit, jak jsou vlasy o dost jemnější. Když mi kadeřnice vlasy česala, tak jsem cítila, jak hřeben projíždí vlasy o dost líp a po vyfoukání jsem ani nepotřebovala žehličku, protože vlasy byly krásně uhlazené. Měla jsem je i natónovaný, ale nešla jsem do žádné velké změny, spíš lehkého oživení barvy.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

6 tipů, jak bleskově zachránit vlasy
Pětiminutové triky pro vlasy jako z reklamy
Krásné a zdravé vlasy do měsíce!

 

hnectar - 5
(Foto: Archiv blogerky)


Do dalšího umytí vlasů jsem je měla trochu zplihlé, ale to mi kadeřnice řekla předem, že takové budou. Je to kvůli tomu, že vlasy dostanou pořádnou dávku výživy a to je prostě na chvíli zatíží.

 

hnectar - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Celkově bych Hnectar určitě doporučila jak na nebarvené, tak na suché vlasy a vlastně bych to doporučila všem, kteří si nechtějí vlasy zatěžovat klasickými barvami a upřednostňují lehčí a ideálně přírodní variantu. Tak mrkni na web.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •