Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zúčastni se běhu, který je známý jako Pět nějšťastnějších kilometrů na Zemi. Nejde o to uběhnout je co nejrychleji, ale co nejvíc si to užít.

Zúčastni se nejzábavnějšího běhu na světě The Color Run!

Color Run
zdroj: Facebook official Color Run
aktualizováno 17.03.2015, 12:41 | 17.03.2015, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Zúčastni se běhu, který je známý jako "Pět nějšťastnějších kilometrů na Zemi". Nejde o to uběhnout je co nejrychleji, ale co nejvíc si to užít.

Na každém kilometru jsou tisíce účastníků zasypávány různými barvami od hlavy až k patě. Zní to jako super zábava! A o co vlastně půjde?

 

Kde: Praha, Výstaviště Praha/park Stromovka
Kdy: Sobota 30. 5. 2015 od 14hod

 

hana vágnerová
(Foto: oficiální zdroj)

 

Poslední květnovou sobotu se sejde až 9000 běžců a postaví se na start nejzábavnějšího běhu v jejich životě. U nás půjde o první ročník, ale ve světě je už dobře známý. Od roku 2012, kdy běh vznikl se ho zúčastnily necelé 2 miliony lidí během více než 300 závodů. A všechny účastníky spojuje jediné – chtějí se bavit. Barevný běh je hlavně o propojení pozitivní energie a zdravého životního stylu.

 

Color Run
(Foto: Facebook official)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

RECENZE: Laky na nehty od Dermacolu ano, nebo ne?
Audioknihy vs. filmy!

 

Šanci připojit se k závodu The Color Run má každý. Přidat se může každý, kdo zvládne dostat se ze startu do cíle. A je jedno, jestli bude nejrychlejší, nejpomalejší nebo bude třeba skákat na jedné noze. Vítáni jsou i maminky a tatínci s kočárky. Jediný kdo musí zůstat doma, jsou zvířecí mazlíčci.


Color Run
(Foto: Facebook official)

 

Připravit se ke startu, pozor,...


Startovné na akci lze koupit online na www.thecolorrun.cz nebo prostřednictvím Ticketportal.
 

zorka
(Foto: oficiální zdroj)

 

Co je v ceně startovného?


V ceně je startovní balíček, ve kterém najdeš závodní tričko, 2x tetování The Color Run, čelenku, tašku, balíček barev a startovní číslo. Po uhrazení startovného ti balíček přijde na doručovací adresu. Na místě si ho budou moct vyzvednout běžci od 9 do 14 let a účastníci s doručovací adresou mimo ČR. Každý závodník ještě získá v cíli medaily. Tímto gestem pořadatel potvrdí, že neí důležité vyhrát, ale zúčastnit se a užít si to. Na závěr báječného barevného dne se budeš moct zúčastnit The Color Run afterparty, která bude jen pro běžce a může zafungovat jako další motivace proč těch pět kilometrů zdolat.

 

kotek
(Foto: oficiální zdroj)

 

Barev se bát nemusíš


Barvy vybuchující při The Color Run jsou čistě přírodní, tvořeny potravinářským škrobem, takže jsou zdravotně nezávadné. Z oblečení je snadno dostaneš dolů, stačí dát všechno do pračky. Ale jestli si budeš chtít závodní tričko nechat barevné, bude stačit ho postříkat octem a přežehlit. Ale neboj, na místě budou úschovny, kam si můžeš schovat věci, které nechceš mít barevné. 

 

eva samková
(Foto: oficiální zdroj)

 

Těšit se můžeš i na účast celebrit. A mimo jiné The Color Run poběží i olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková. A co řekla Eva o barevném závodu? „Běhám ráda, dá se říct, že tak 3 až 4x týdně. Líbí se mi, že tahle akce je hlavně zábava a může přitáhnout ke sportu i lidi, pro které je klasický běžecký závod spíše strašákem.“ Tuhle zábavu si přece nemůžeš nechat ujít! :-)

 

the color run
(Foto: oficiální zdroj)1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •