Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tohle téma trápí spoustu dívek a některé na první pohled poznáme. Nebuď mezi nimi i ty a nech si poradit.

Jak vybrat správný make-up?

Make-up - 2
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Make-up - 2
aktualizováno 30.05.2013, 00:00 | 30.05.2013, 00:00 | Karolína Lachmanová/Krasna.cz

Tohle téma trápí spoustu dívek a některé na první pohled poznáme. Nebuď mezi nimi i ty a nech si poradit.

Oranžové obličeje a tmavé fleky po obličeji či tmavší obličej než tělo - to jsou dnes poměrně rozšířené problémy. Vyfotila jsem ti pár make-upů, co prošly mýma rukama, a o každém ti toho trošku řeknu.

 

Make-up - 3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 

 

Miss Sporty - Light Energy
Je určen pro normální pleť a moc akné by ti nezakryl. Rozzáří obličej a vyhraje nad únavou po včerejší party. Patří mezi levné make-upy, proto nečekej žádné zázraky. Je opravdu spíše vhodný pro unavenou pleť bez akné.

Nivea - Visage Young
Není to doslova make-up, ale pouze tónovací krém. Na těch jsem začínala a nemůžu si je vynachválit například v létě. Jsou jako krém, který rozmažeš a on se vsákne a krásně ti sjednotí barvu pleti. Je pro mladou, normální či smíšenou pleť. Krom toho, že ti pleť krásně sjednotí, tak ji také vyživuje. Stojí okolo 150 korun a je nabízený ve dvou odstínech.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Oční stíny, které ti nesmí v kufříku chybět
Jaký make-up vybrat? VELKÝ TEST

Avon - Smooth Minerals
Jde o tekutý minerální make-up, který zakryje i jemné akné a kruhy pod očima. Nepatří však mezi mé oblíbené.

Mary Kay - Timewise
Hodí se na normální, nebo suchou pleť. Je vhodný pro citlivou pokožku. Je bez oleje, je jemný a krásně se do pleti vetře. Nedělá na pleti vrstvu, ale vsakuje se. Krásně kryje červené flíčky a podobné nedokonalosti pleti. Pleť je po make-upu vyživená a hebká.

 

Make-up - 4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Rummel - Match Perfection
Dokonale sjednocující make-up pro bezchybné nalíčení po celý den. Perfektně se přizpůsobí tónu pleti, osvěžuje a sjednotí pleť, rozjasňuje, usnadňuje dýchání pleti. Ochranný faktor 18 chrání tvou pleť před slunečním zářením. Je příjemný, ale také s ním nezakryješ velké akné. Stojí okolo 200 korun. 

Avon - 24K
Luxusní rozjasňující make-up ze zlaté kolekce, který dodává pleti přirozený jas a zároveň bezchybný vzhled. Pleť je dokonale hydratovaná až po dobu 10 hodin. Vyrovnává barevný tón pleti a její texturu. Obsahuje částečky zlata, které jsou skvělé pro udržení dobré kondice pleti. Má hustší krémovou konzistenci a kryje i větší nedokonalosti pleti. Jeden z mých oblíbenějších.

Avon - Ideal Shade
Tekutý make-up, který poskytuje přirozený odstín pleti. Dodává bezchybný vzhled po celý den. Vhodný pro všechny typy pletí. Je hodně jemný a lehce romazatelný. Vypadá přirozeně a nezakryje větší nedokonalosti.

 

Make-up - 1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Dermacol - Make-up Cover
Poslední nakonec. Používám ho nejčastěji. Je to make-up o konzistenci pasty a zakryje každou nedokonalost pleti. Vhodné i pro velké akné. Na rozetření je vhodné užívat houbičku nebo štětec, když je špatně rozetřený dělá nepříjemnou masku. Je voděodolný a vhodný pro každou pleť. Je k dostání okolo 140 korun.14 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •