Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přijít domů po náročném dni je ta správná chvíle na relax.

Nejlepší seriály po náročných dnech

serialy
zdroj: Thinkstockphotos serialy
aktualizováno 28.10.2014, 00:00 | 28.10.2014, 00:00 | Karolína Lachmanová/Krasna.cz

Přijít domů po náročném dni je ta správná chvíle na relax.

Já se proto s unavenýma nohama opřenýma o stěnu nejraději uchyluji k hrnku se studeným kakaem a mým oblíbeným seriálům.


American Horror Story

Za mě nejlepší seriál. Jsem milovnice hororů a zároveň se ráda zasměju a perverznosti mi taky nevadí - a přesně tohle seriál poskytuje. Je plný nečekaných situací a téměř u každé scény si říkáte - tak tohle jsem vážně nečekala. Seriál má tři série, každá má jiný příběh. Za nejlepší považuju první a třetí sérii.

První série vypráví o rodině, která se nastěhuje do domu s děsivou, až hrůznou minulostí - to ovšem samozřejmě netuší. Každý, kdo v domě zemře, v něm zůstává zároveň uvězněn, takže dům je plný duší zemřelých, s kterými se rodina postupně setkává. Nečekejte však něco typicky strašidelného, chvíli budete možná zhrození a vystrašení, ale vzápětí si pro vás připraví seriál záchvat smíchu.

Druhá série je z prostředí léčebny pro duševně choré, kde se provádí hrůzné pokusy na lidech. Tahle série se líbila jen málokomu. Já si myslím, že rozhodně stojí za zhlédnutí, ale po první sérii vám bude připadat hodně slabá. Ke konci se však rozjede a druhá polovina série už vás rozhodně bude bavit.
Třetí série mě sice nenadchla tolik jako první, ale už zase měla to kouzlo. Plná nečekaného. Vypráví tentokrát o čarodějnicích v dospívajcím věku, které se dostaly do sesterstva.


Prolhané krásky

Seriál vypráví o pětici kamarádek (Aria, Hanna, Emily, Spencer a Alison), které chtějí oslavit poslední prázdninový den ve stodole s alkoholem a holčičíma drbama. Tu noc se ale Alison ztratí a cesty kamarádek to rozdělí. Po roce se najde na dvorku Alisinino zakopané tělo. Od té doby každé z kamarádek přichází tajemné a výhružné sms zprávy od neznámé A. Ví všechno, co věděla Alison, a hodlá holkám znepříjemnit každý den.

Seriál jsme sledovala od začátku až teď do páté série. Musím říct, že prostředek seriálu nějaké 3-4. série mě už moc nebavil, jelikož to už bylo hodně zdlouhavé, ale teď v páté sérii se to začíná zase pěkně napínat, a těším se, až vždy vyjde nový díl.


PŘEČTI SI TAKÉ: 

Každý by měl umět relaxovat!
DEJ SI PAUZU: 10 nejlepších věcí pro tvou relaxaci
Udělej si domácí lázně!Salem

Salem rovná se čarodějnice, to je nejspíše jasné. Seriál se odehrává v 17.století, kdy se v Salemu provádí hrozné čarodějnické procesy.

Děj začíná návratem Johna Aldena z války. Když se vrací, zjišťuje, v jakém stavu je Salem a že čarodějnické procesy vede jeho přítel Cotton Mather. Jeho bývalá láska Mary Sibley je vdaná za zlého a nejbohatšího muže v Salemu, Georgea Sibleyho. Ovšem ani Mary ani John na city k tomu druhému nezapomněli a děj seriálu je opět obnoví. Mary však už není tou, kterou byla, když John odjížděl.

Nečekala jsem, že by mě tenhle seriál mohl nadchnout, protože nemám moc ráda seriály ze staré doby. Tenhle seriál mě ovšem nadchnul a už se těším na další sérii, která vyjde v dubnu příštího roku.


Zoufalé Manželky

Vypraví o ženách žijících na předměstí, které spojuje sebevražda jejich blízké přítelkyně. Každá z nich prožívá řadu vtipných a strašných situacích a jejich životní směry se různě proplétají.

Tenhle seriál miluju, a i když se na první pohled může zdát jako holčičí, po pár dílech pochopíte, že rozhodně není jen pro holky. S přítelem jsem nějakou sérii zhlédla a oba jsme měli záchvaty smíchu. Jakmile uvidíte jeden díl, už budete pouštět další.


Průměrňákovi

Příběh takové obyčejně neobyčejné rodinky, která prožívá strasti z běžného života. Kopa humoru a vtipných situací tady rozhodně nechybí.

Tenhle seriál beru jako typicky odpočinkový. Zachumlám se a směju se vtipným scénám, které v seriálu rozhodně nechybí.
 7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •