Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš na oku jen pár kraťoučkých řas, kterými nikoho neokouzlíš ani s vrstvami řasenky? Tím pádem je tohle řešení přímo pro tebe.

Trápí tě krátké, nevzhledné řasy? Mám řešení

aktualizováno 03.03.2013, 00:00 | 03.03.2013, 00:00 | Karolína Lachmanová/Krasna.cz

Máš na oku jen pár kraťoučkých řas, kterými nikoho neokouzlíš ani s vrstvami řasenky? Tím pádem je tohle řešení přímo pro tebe.

Pokud opravdu stojíš o krásné, dlouhé řasy, budeš muset investovat a rozhodně si nezahrávat s pochybnými podniky, které ti nabízí, že ti řasy udělají za půl hodiny za 500 korun. Takové investice budeš spíše litovat. Radši si připlať a buď spokojená s výsledkem. V kvalitním salonu bude prodloužení řas stát zhruba 1500 korun (záleží na druhu a počtu řas) a může trvat hodinu a půl až tři.

 

Prodloužení řas syntetickými řasami - 3
Moje řasy před nalepením. (Foto: Jakub Deml)

 

Druhy řas?
Jsou dva druhy, aby si každá našla to svoje.

 

Syntetické řasy - jsou vhodnější pro dívky, které chtějí, aby jejich řasy působily nalíčeně a hodně výrazně. Na jejich doplnění je vhodné docházet už po dvou týdnech.

Norkové řasy - řasy jsou přirozené a není poznat rozdíl mezi tvými a prodlouženými. Nicméně je vidět, že máš řasy výraznější a delší, je to prostě proměna k lepšímu. Norkové řasy ale nedokáží vytvořit dojem silně nalíčených řas. Jsou skoro dvojnásobně dražší než syntetické a na jejich prodloužení se dochází po měsíci.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Chceš krásné řasy? Zkus novinku: chloupky z norka!
Jak na krásné oddělené řasy?

Jak prodloužení řas probíhá?
Řasy se očistí od mastnot. Jediné, z čeho možná budeš malinko nervózní, je přelepení spodních řas vlhčeným polštářkem. Je to proto, aby se tyto řasy nepletly. Pak oči zavřeš a otevřít je můžeš, až když je hotovo. Dokonce se prý stává, že některé zákaznice při prodlužování řas usínají.

 

Prodloužení řas syntetickými řasami - 6
Lash stylistka lepí řasu syntetickou na řasu vlastní. (Foto: Jakub Deml)

 

Lash stylistka ti v podstatě lepí řasu na řasu, takže si umíš představit, jak dlouho si počkáš. Když je hotovo, polštářky ze spodních řas se sloupnou a ty chvilku počkáš, až zaschne lepidlo a oči otevřeš. Pak už jen můžeš obdivovat, jak jsou tvé řasy výrazné bez líčení.

 

 

Existuje i možnost prodloužení spodních řas, to se provádí pouze norkovými řasami.

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii


Moje zkušenost

Já jsem se rozhodla pro prodloužení syntetickými řasami, jelikož mám své řasy dlouhé a ráda působím nalíčeně. Každopádně je tato metoda úžasná, hned po probuzení vypadám, jako když mám oči již namalované. Řasy mi dělala lash styliska Nora de Paula, které byla moc sympatická a celou dobu mi popisovala, co dělá.

Zaujalo tě to? Podívej se na facebookový profil lash designerky nebo na její youtube kanál.

 

Prodloužení řas syntetickými řasami - 14
A takhle vypadá výsledek. (Foto: Jakub Deml)

 

Oči to krásně otevřelo. Bohužel tato metoda není nejlevnější, ale pro ty, které si to můžou dovolit, rozhodně doporučuju.36 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •