Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Otevři oči, holka! Udělal to jednou, udělá to znova. Vztah je o důvěře, tak na to nezapomínej.

Vidělas ho s jinou? Nebuď hloupá a řekni: "Táhni!"

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 18.11.2012, 01:40 | 18.11.2012, 00:30 | Karolína Lachmanová/Krasna.cz /

Otevři oči, holka! Udělal to jednou, udělá to znova. Vztah je o důvěře, tak na to nezapomínej.

Holky mají v povaze být naivní, či hodně nedůvěřivé. Změň to a buď nad věcí. Nehledej na svém klukovi hned to nejhorší, ale nebuď hloupá. Jak bylo řečeno v Sexu ve městě: "Byla chytrá, dokud se nezamilovala!" Až většinou hrozně pozdě si uvědomíme, jak jsme byly slepé a jak jednoduše jsme se nechaly oblbnout. Jak to udělat, abys zas nenaletěla tomu sexy klukovi od vedle.

Příliš důvěry je příliš!

Poznala jsi bezva týpka a připadáš si s ním jako jediná na světě, ale neustále vidíš nehezké náznaky toho, že zřejmě nejsi jediná. Nedělej, že se nic neděje. Promluv. Na rovinu se ho zeptej, jak si váš vztah představuje, a řekni mu, že o nic takového nestojíš. Proč ztrácet čas s týpkem, co tě má jenom na sex, nebo protože se nudí, když na tebe někde čeká někdo, kdo by si pro tebe ruce zlámal. Nebuď slepá a nech ho jít. Když jeho výmluvy a lži budeš pořád jako nána hltat, budeš mu tak akorát pro smích.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Bere tě jako samozřejmost? Upozorni na sebe "nevěrou"
Mám odpustit nevěru?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Touží všichni kluci po trojce?

Čeho je moc, toho je příliš! Nebuď naivní, ale ani ne paranoidní!
Něco jiného je, když tě nevěra či lež tvého kluka bije do očí a když ty za každým slovem hledáš podvod. Přílišná nedůvěra váš vztah moc neposílí, ba naopak. Mezi vámi vznikne jedno velké černé místo. Vztah je o důvěře, ale když ti tvůj kluk vykládá, že podprsenka tvé kámošky se u něj v autě objevila náhodou, je jasné, že taková náhoda to zase nebyla. Když ale za každými pěti minutami zpoždění budeš hledat nevěru, moc velkou radost svému milému taky neuděláš. Všeho s mírou, pamatuj!

Zahýbá! Zahýbá! Zahýbá!

Jasně, ještě víc si to namlouvej. Víš, že právě tímto přístupem nevěru do vašeho vztahu přineseš? Přítel z tebe nejistotu vycítí. A lidské psychika je zlo. Takže čím víc budeš věřit tomu, že tě podvádí, tím dřív to přijde. Takže se seber a ukaž mu, že ty jsi ta nejlepší holka, jakou může v noci v posteli mít. A nedovol, aby ho někdy napadl opak.11 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •