Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ať se stalo, co se stalo, jednoduše spolu nejste. Každej jdete svojí cestou a tobě prostě připadá, že už se z toho nikdy nedostaneš, svět se naprosto zhroutil, nemá cenu žít a půjdeš si lehnout na nejbližší koleje.

Jak se dostat z rozchodu

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 31.12.2016, 00:00 | 31.12.2016, 00:00 | Krásná.cz/Kerr Knock

Ať se stalo, co se stalo, jednoduše spolu nejste. Každej jdete svojí cestou a tobě prostě připadá, že už se z toho nikdy nedostaneš, svět se naprosto zhroutil, nemá cenu žít a půjdeš si lehnout na nejbližší koleje.

Všechny tyhle myšlenky běhají v hlavě bohužel každé holce, ať už tě podvedl, pohádali jste se nebo se jednoduše nechce dál vázat. Asi neexistuje přímo nějaký lék, který by ti okamžitě pomohl, ale přesto je pár osvědčených rad, díky kterým se budeš cítit lépe.

 

Vykecej se z toho

 

Protože holce nepomůže nic jiného, než když se z toho pořádně vykecá. Nejlépe s někým, kdo při tobě stál před i při vztahu, protože jakmile bys do toho zatáhla člověka, který o tom nevěděl, musela bys vysvětlovat spoustu událostí a věcí, které se staly - což by bylo akorát zbytečné hloubání do minulosti vztahu, kdy jste ještě oba spolu byli šťastní. Radši popadni nějakou kamarádku, kamaráda nebo třeba mamku a vymluv se ze všeho, co tě tíží. Jakmile to vypustíš, uvidíš, že to tak hrozný ve skutečnosti není.

 

Kontroluj se

 

Nekoukej se na staré fotky, nečti si staré smsky. Nemysli na vaše hezké vzpomínky a zážitky a místo toho spíše přemýšlej nad tím, co k rozchodu vedlo. Vem si z toho ponaučení do příštího vztahu. Nenech se myslet na něj nějakou delší dobu a hlavně o samotě. Pokecej si o tom s kamarádkou, ale půl hodiny čučet do zdi a vracet se ke vzpomínkám, to k ničemu nevede. Zaměstnej se - uč se, uklízej, mluv s někým, zpívej si, koukej na videa. Nedovol si vracet se k němu. Uvidíš, za pár týdnů budeš pyšná, že si neztrácela čas přemýšlením o nesmyslných věcech a radši se věnovala něčemu prospěšnějšímu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak poznáš, že se blíží rozchod?
Rozchoď rozchod: S našimi tipy to zvládneš!
Jak říct ostatním, že jste se rozešli

 

Nekontaktuj ho

 

Jedna z nejhorších chyb, kterých se můžeš dopustit. Vztah mezi vámi nikdy nebude takový, jaký byl před nebo během vztahu. Nesnaž se s ním kamarádit, protože i když to momentálně bude těžké, být bez osoby, která pro tebe byla nejdůležitější, bude mnohem snažší se z rozchodu dostat. Úplně nejlepší bude, když si smažeš všechny smsky, schováš staré fotky, smažeš chaty, zbavíš se věcí, které ti dal (pokud nejde o nějaké dražší dárky, samozřejmě. Mám na mysli zamilované vzkazy, plyšáky s nápisy "I love you" a podobně), klidně si ho smaž z facebooku a dalších sociálních sítí, ať tě to neláká stalkovat ho. Drž se.

 

Měj trpělivost

 

Logicky, pokud jste spolu byli třeba i několik let, těžko se s tím vyrovnáš za jeden den. Ale věř mi, téměř každý se vyrovná s rozchodem. Chce to hlavně čas... Nehledě na to, že se každý člověk postupem času nějakým určitým způsobem mění. Budou se ti měnit koníčky, přátelé, prostředí ve kterém jseš. Je tak možné, že si třeba později vybereš kluka, který s tím předchozím nebude mít vůbec nic společného a budeš si ťukat na čelo, jak tvůj ex vůbec mohl být tvým přítelem.

 

Takže hlavu vzhůru, holka, já ti věřím a vím, že to zvládneš! Každá z nás je silnější, než si myslí. Nevzdávej to a bojuj, protože jednou přijde kluk, kterej ti za to vážně stát bude.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •