Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neustále něco dělám. Tady to spíš ale vypadá, že jsem se tu už dlouhou dobu neukázala, protože na to z vysoka kašlu. No, v jistém slova smyslu je to pravda, ale není to kvůli nějakému lenošení, nýbrž kvůli mé časové vyčerpanosti. Dnes mě napadlo, ...

Jak vypadá týden studentky se třemi brigádami?

Studentka
zdroj: Thinkstockphotos Studentka
aktualizováno 22.11.2017, 00:00 | 22.11.2017, 00:00 | Krásná.cz/Kerr Knock

Neustále něco dělám. Tady to spíš ale vypadá, že jsem se tu už dlouhou dobu neukázala, protože na to z vysoka kašlu. No, v jistém slova smyslu je to pravda, ale není to kvůli nějakému lenošení, nýbrž kvůli mé časové vyčerpanosti. Dnes mě napadlo, že bych mohla popsat, jak rychle vlastně celý můj týden proběhne.

Pondělí


Nesnáším pondělky.
Mám školu do tří hodin, domů přicházím v půl čtvrté.
Začínám tím, že si ustelu, poklidím pokoj a obleču se do nejpohodlnějšího oblečení a teplých pantoflíčků, které mám. Vařím si Caro a zapínám notebook, načež si pouštím playlist písniček a vrhám se do práce. Nedokážu si představit fungovat bez jakéhokoliv plánu, takže si sepisuji úkoly, které musím dnes stihnout.


Začínám vyřizováním emailů, díky bohu, že mi jich teď chodí méně. Přichází první brigáda, dělám copywritera pro jednu firmu. Sepíšu si hrubý plán článků, jak chci, aby vypadaly, co by měly obsahovat, na co nesmím zapomenout. Poté si dávám chvíli relax, většinou u The Big Bang Theory nebo The Queen Victory. Dělám si čaj a dodělám články, odesílám je. Umyju se, povečeřím, vařím čaj a jdu na učení se do školy. Chodím spát kolem jedenácté.

 

Úterý


Náročný den, fyzicky.
Škola do tří, poslední hodinovka tělocviku. Věčně se mi po něm nic nechce dělat, ale sakra, jsem na brigádě! Tentokrát v kavárně, kde jsem přes rok. Je to fajn, milí kolegové, fajn kolektiv. Jen je to prostě náročné jak po fyzické, tak psychické stránce. Ale den ubíhá rychle, většinou přicházím domů kolem deváté hodiny. Umýt, večeřet, relax a jdu spát.

 

Středa


Nesnáším středy!
Mám školu do čtyř hodin. Domů přicházím kolem páté hodinky. Pokud je hezké světlo, natáčím video. Když ne, vrhám se rovnou na copywriting. Sepisuji články, editoruji, blablabla. Relaxuji, pracuji na projektu do školy, den utíká rychle a já už se nemůžu dočkat postele, protože středa je pro mě krizovka.

 

Čtvrtek


Škola do tří, skvělý den.
Je to pro mě fakt odpočinek po těch náročných urychlených dnech, které projedu ani nemrknu. Po škole jdu do kanceláře u nás ve městě, právě se dostáváme k mé třetí brigádě.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Kosmetika, se kterou zvládneš školní den
Obyčejný školní den podle mne
Jak si legálně přivydělat i ve školním roce

 

Spravuji popisky kabelek a dalších produktů pro ženy pro jeden eshop. Je to pro mě určitý druh relaxu, samozřejmě píši a pracuji, ale v klidu, v tichosti, v kanceláři, na židli. Nestačím si ani uvědomit, že je pozdě večer. Pracuji s mojí kamarádkou, při cestě domů se stavíme na kafe nebo horký džus, občas si někam sedneme, konečně se cítím jako klasický puberťák, který je po většinu svého volného času kavárenským povalečem. Hned po příchodu domů vytahuji učení, uklízím si. Přeci jenom, mám více energie, než po odpoledni v kavárně.

 

Pátek


V pátek máme nejlehčí předměty, školu do jedné hodiny, prostě naprostá pohodička.


Občas si přeji, abych mohla přijít domů a prostě si jen lehnout na sedačku a dívat se na seriály, ale to je tak moc prokrastinování, že bych si to asi pak stejně hrozně vyčítala. No po škole zamířím do kavárny, domů přicházím opět kolem deváté - takže se akorát při cestě domů míjím s lidmi, kteří jdou do města chlastat, já už si jen sedám a sleduji seriály (Protože v pátek jsou titulky k AHS). Jdu spát v půl dvanácté.

 

Sobota


Huráá, víkend! No, co to je? Od devíti hodin nastupuji do kanceláře. Scházíme se celý tým - já, kamarádka, fotograf a náš veledůležitý kápo. Vymýšlíme plán, řešíme co a jak, připravujeme si podněty na další týden. Bývám tam do oběda, takže jím už doma a mám celé volné odpoledne jen pro sebe. Většinou ho trávím s rodinou, jdeme se projít, něco napečeme, já si přečtu knížku, mrknu se na film. Je to rozhodně nejvíc odpočinkový den, na který se těším po celý týden!

 

Neděle


A je to tady, neděle. Když nejdu do kavárny od půl deváté, jdu až od dvou, takže se aspoň vyspím a fakt moooc si to užívám. Občas napíšu nějaký článek, sestříhám nebo natočím video, píšu na blog nebo se zkrášluji. Domů přicházím večer, takže si jdu okamžitě lehnout, připravená na další týden.

 

Samozřejmě to není každý týden stejné, někdy chodím na kosmetiku, jindy si udělám výlet mimo město, celý den fotím, natáčím video přes celé odpoledne, sleduji seriály místo psaní a tak, ale tohle je takový můj klasický plán týdne. Jestli se děsíš, že je to šílený, není. Dá se to zvládnout, obzvlášť, když jsou všechny mé brigády mým koníčkem.


Jaký míváš týden ty?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •