Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ačkoliv nepřidávám tolik článků z oblasti fashion (což potřebuji urgentně změnit!), vždy se snažím dodržet alespoň informace o tom, co se v aktuálním ročním období nosí.

Jaká je barva letošního podzimu?

podzimní deprse
zdroj: Thinkstockphotos podzimní deprse
aktualizováno 08.11.2017, 00:00 | 08.11.2017, 00:00 | Krásná.cz/Kerr Knock

Ačkoliv nepřidávám tolik článků z oblasti fashion (což potřebuji urgentně změnit!), vždy se snažím dodržet alespoň informace o tom, co se v aktuálním ročním období nosí.

Víš, která barva to je tentokrát? Můžu ti prozradit, že se tato barva objevovala už v i v předešlých sezónách. Další nápovědou je to, že ještě neopustíme křiklavé a výrazné barvy, protože po letní žluté přichází další- RUDÁ! Červená barva je číslo jedna, top mezi všemi návrháři. Téměř každý ji zařadil do své kolekce pro podzim 2017. Pojďme si přiblížit některé outfity přímo od návrhářů.

 

Alexander McQueen mě nikdy nezklame. Na módní trendy právě od této značky se těším snad nejvíc ze všech. Taky ti přijdou tak inspirující? V jeho poslední kolekci se sice objevila klasicky černá, bílá a šedivá, ale červenou použil nejvícekrát. Všimni si, jak mají modelky vždycky pásek, který jim dělá krásný pas. Budu si to muset zapamatovat, vypadá to skvěle.

 

Prada měla ve své poslední kolekci tmavší kousky - převážně jejich klasickou hořčicovou, hnědou a smaragdovou. Dočkali jsme se ale i slibované rudé. Já si nemůžu pomoci, ale jejich kousky mě prostě nikdy nedokážou nadchnout. Narozdíl od předešlého McQueena bych jejich oblečení nedokázala vynosit, ani kdybych je zkombinovala s basic doplňky. Co na ně říkáš ty?

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak vybrat kabát či bundu, které zvládnou podzim i zimu?
Volá tvůj botník po změně? Tohle jsou musthave letošního podzimu
V létě zářivá a svěží, na podzim šedá a mdlá? Prodluž si letní look pleti až do zimy


Calvin Klein!
Můj miláček v parfémech, na kterého nedám dopustit. Nezklamal a i v této kolekci použil hlavně dobře kombinovatelné kousky, asymetrické vzory a jednoduché střihy. Všimla jsem si, že se tentokrát soustředil hlavně na barevné spodní díly, například barevné sukně po kolena byly nejen rudé, ale i fialové a smaragdové. Já tento střih naprosto zbožňuji a sama jsem si pořídila nejen černou, ale i červenou. Tak ji konečně vynosím.

 

Co si budeme povídat, Valentino musí dodávat každé ženě pocit, že je to pravá dáma s pořádnou dávkou elegance. Jejich kousky krásně podtrhnou přednosti každé dívky či ženy a vypadají fantasticky. Čekala jsem jejich klasickou růžovou- nezklamali! Růžová se opravdu objevila několikrát a mám pocit, že si budu muset něco v podobné barvě taky pořídit. Možná se k jejich kolekci pro podzim vrátím v samostatném článku, protože stojí za to. Červenou ale ukázali na několika outfitech také. Co na ni říkáte? Ta kabelka například vypadá skvěle, miluji barevné a výrazné kabelky a doplňky.

 

Co na červenou barvu říkáš ty?


Já jsem si už minulý rok pořídila několik červených kousků s tím, že je budu nosit, ale tehdy byla trendy hlavně béžová a různé odstíny hnědé, tak jsem na to neměla tolik odvahy... Teď se nemůžu dočkat, až vynosím ty svoje dva červené kabáty, kalhoty a sukni.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •