Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Já jsem sama od března tohoto roku a čím dál víc se potýkám s různýma teoriema ostatních, proč jsem vlastně sama.

Je nezadaná, protože...

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 28.12.2016, 00:00 | 28.12.2016, 00:00 | Krásná.cz/Kerr Knock

Já jsem sama od března tohoto roku a čím dál víc se potýkám s různýma teoriema ostatních, proč jsem vlastně sama.

Kolikrát sedíme s holkama a začneme probírat někoho jiného a začnou padat další teorie a já mám pocit, že už vlastně sama ani nevím, proč jsem ještě pořád nezadaná. Pojďme se podívat na nejčastější předsudky a nápady ostatních, proč jsme vlastně my chudinky nezadané.

Protože je určitě lesba.

Typicky. Nechodíš s nějakým klukem nebo neoblejzáš opilé mladíky válející se po baru a už je z tebe někdo, kdo vlastně o ty kluky ani nestojí. Myslím, že nad takovou teorií je úplně nejlepší jen mávnout rukou a zhluboka se zasmát, protože ty sama přece víš, kdo tě přitahuje.

Protože je až moc vybíravá.

To je hloupé. Samozřejmě, že by holka měla být vybíravá, pokud si hledá opravdový vztah a ne jen nějakou srandu na pár týdnů nebo do postele. To, že jsi vybíravá, ještě neznamená, že jsi automaticky hrozně namyšlená a máš až moc velké představy a iluze o tvém ideálním partnerovi. Ono je těžké najít prostě jen člověka, který ti bude věrný, chovat se k tobě pěkně a zároveň tě bude i fyzicky přitahovat. Nic si z toho nedělej a vybírej dál.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Je mi třináct a nemám kluka!

Sedm chyb, kvůli kterým jsi stále bez kluka!

10 holčičích zlozvyků, které kluky děsí

Protože to neumí v posteli

Och, jistě. To je přece nesmyslný. Pokud někoho miluješ a dostaneš se s ním do fáze, kdy spolu spíte, pak by to v posteli neměl být problém. Upřímně si můžete vyříkat co a jak a rozhodně se nemusíš trápit s tím, že by ses cítila v posteli blbě. Tahle teorie je ubohá a naprosto nesmyslná.

Protože nemá na vztah prostě čas.

Uff, někdo to tak možná má, ale podle mě to je trošku taková výmluva (většinou toho samotného člověka). Já chodím do školy, po škole mám třikrát týdně brigádu do večera, jezdím na modeling a focení a i tak vím, že bych čas na vztah dokázala najít. Je to jen o tom, co člověk chce. Jsou ale i tací, kteří jednoduše vztah nechtějí a na čas se vymlouvají. Ono je lehčí nechuť ke vztahu zastrčit pod větu "Nemám čas, protože moc pracuju, protože se chci vzdělávat, protože.."

Protože je vlastně hrozná mrcha.

Když je nějaká holka milá, sympatická, přitažlivá a do toho vypadá pěkně, pak je každopádně divný, aby byla sama. V tom přece musí být háček, ne? Nemůže být sama, protože nenašla toho pravého, ona je přece určitě mrcha! Nebo jen s klukama spí a pak je nechá! Nebo jí jde jen o peníze! Prostě má nějakou vadu, která není na první pohled vidět, ale určitě jí má!

A co vy, jaký jsou argumenty vašich kamarádů/kamarádek, proč jsou ještě holky samy?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •