Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná je to propagací a spoluprácí s youtubery a blogery, možná je to prostě jen skvěle vymyšlený projekt.

Moje první zkušenost s Uber

Řidič
zdroj: Thinkstockphotos Řidič
aktualizováno 28.12.2017, 00:00 | 28.12.2017, 00:00 | Krásná.cz/Kerr Knock

Možná je to propagací a spoluprácí s youtubery a blogery, možná je to prostě jen skvěle vymyšlený projekt.

Taxíky Uber jezdící nejen po Praze, ale i dalších různých místech po světě totiž musí znát každý, kdo se teď pohybuje na sociálních sítích.

 

Já jsem sice spolupráci nedostala, i přesto jsem se rozhodla sepsat ti můj první zážitek s těmito taxíky a tak nějak ti poradit, jak na to.


Pokud jsi ještě nikdy o této aplikaci neslyšela, pokusím se tě s ní v rychlosti seznámit. Můžeš si v ní zvolit místo, odkud a kam potřebuješ hodit, v jakém typu auta chceš jet, v kolik hodin pro tebe má přijet a zda chceš platit v hotovosti nebo kartou. Po objednání auta pak můžeš sledovat, za jak dlouho přijede, kde se teď nachází a jaké auto pro tebe přijede, aby sis ověřila, že nenasedneš do auta někomu jinému.


Já jsem si tuto aplikaci stáhla do mobilu s tím, že ji třeba někdy využiji, ale že se přeci dokáži po Praze přemístit i metrem nebo autobusem. No, občas to člověk prostě nestíhá a s kufrem a milionem dalších zavazadel si není jistý, že to doběhnete včas. Na tohle je podle mě UBER nejlepší - nečekáš čtvrt hodiny jako na jiné taxi, protože k tobě většinou přijede ten, kdo je nejblíž.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš si ušetřit drahocenný čas? Pak vyzkoušej tyto APLIKACE
Mých 9 vysněných destinací
10 nejdůležitějších aplikací pro všechny CESTOVATELKY


Můžeš si vybrat ze tří "kategorií" aut, které se od sebe potom liší finančně. Rozhodně to ale nejsou velké pálky, a pokud pojedeš ve více lidech a chceš si užít luxusu, klidně si tu třetí kategorii zvol. Já jsem nenáročný člověk a naprosto si vystačím s těmi nejhoršími auty, protože při používání se chci hlavně dostat rychle tam, kam potřebuji, a nezáleží mi, jestli pojedu v Opelu nebo v Porsche.


Při jízdě můžeš i ty sledovat, kolik metrů/kilometrů ještě zbývá a přibližný čas příjezdu. Řidič totiž také používá aplikaci a má ji zapnutou po celou dobu jízdy. Cena byla také přijatelná, rozhodně mnohem lepší, než při klasické jízdě taxíkem. Mám jen jednu zkušenost, takže nemůžu porovnávat, ale můj řidič byl opravdu milý a ochotný a rozhodně mě přesvědčil o tom, že Uber zvolím i příště.

 

Co ty, máš s Uberem zkušenosti?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •