Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Taky se ti občas hlavou honí takové myšlenky? Já myslím, že každá z nás nezadaných (a možná i zadaných) holek na sobě hledáme ty nedokonalosti a věci, které bychom změnily.

Nenajdu si kluka, protože jsem hnusná!

single
zdroj: Thinkstockphotos single
aktualizováno 10.03.2017, 11:17 | 10.03.2017, 00:00 | Krásná.cz/Kerr Knock

Taky se ti občas hlavou honí takové myšlenky? Já myslím, že každá z nás nezadaných (a možná i zadaných) holek na sobě hledáme ty nedokonalosti a věci, které bychom změnily.

Já ti chci ale připomenout tu otřepanou a všemi známou frázi - dokonalost neexistuje a to, co si představujeme pod pojmem "krása", se každým rokem mění! Podívej, v roce 2007 frčely boty na kolečkách, bokovky, tílka nad pupík ála Spice girls a kruhové zlaté náušnice. Kdo by tušil, že o deset let bude vrcholem krásy obří zadek, velké smyslné rty, umělé řasy a husté upravené obočí? Kdo ví, co bude in příští rok.
Dříve bylo neskutečně super být hubená, mít malá prsa a dlouhé hubené nohy, protože to byl ideál takové té stylové holky, která se mohla oblíkat jako hiphoperka a vypadalo to sexy a dnešní doba mnohem více přijímá holky s postavou "krev a mlíko", protože vypadají zdravě žensky. Není potřeba zdůrazňovat, že jsme každá krásná, ale já to řeknu ještě jednou, aby sis to uvědomila - KAŽDÁ JSME KRÁSNÁ!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak klukovi ukázat, že jsi sama?
Proč jsi pořád sama?
Jsi bez přítele? 10 výhod toho, že jsi single

 

Je ale naprosto přirozené, že i přes všechna tato tvrzení a podporu nejsme spokojené se svojí postavou nebo vzhledem všeobecně a na to ti chci říct jen jednu věc - MAKEJ! Makej a nenech se stresovat ostatníma, protože důležitý je tvůj postoj, tvůj názor a tvůj pohled na věc. Holka, já taky nejsem spokojená s tím, jak vypadám. Občas si závistivě prohlížím fotky různých holek z okolí, mých kamarádek nebo kohokoliv, na koho narazím na insta a fakt tím dokážu trávit hrozně moc času. No největší motivace pro mě byla, když jsem u jedné z těch holek viděla pod každou její fotkou komentáře vychvalující její postavu až do nebe od kluka, který se mi dlouhou dobu líbil (a možná pořád líbí, hmm). No co ti budu povídat, měla jsem chuť naběhnout do posilky a udřít se tam k smrti, jenom abych si mohla na instáč hodit fotku svýho namakanýho zadku a čekat na ty přívětivý komentáře od jiných sexy kluků a hlavně od toho jednoho. Chjo, tak jsem si pak udělala třicet dřepů u uklízení nádobí a s nasupěným výrazem šla sepisovat svoje cíle a plány pro budoucí měsíc, protože já to nenechám jen tak, já se chci taky cítit sexy!2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •