Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dřív jsem milovala podpatky, šaty a sukně a můžu s jistotou říct, že i nadále je zbožňuji.

OUTFIT: Street fashion

outfit - 1
zdroj: Archiv blogerky outfit - 1
aktualizováno 10.07.2017, 00:00 | 10.07.2017, 12:25 | Krásná.cz/Kerr Knock

Dřív jsem milovala podpatky, šaty a sukně a můžu s jistotou říct, že i nadále je zbožňuji.

Vzhledem k tomu, že se ale snažím trávit čas venku, miluji posedávání úplně kdekoliv-od laviček, trávy v parku, betonových zídek nebo čehokoliv a všude a vždycky spěchám, zaměřila jsem se spíš na pohodlnější styl.

 

outfit
(Foto: Archiv blogerky)

 

Největší změnou a takovým odrazovým bodem pro mě byla koupě krásných bot Nike Huarache, které asi naprosto odstartovaly moji lásku do tohoto stylu. Kombinace s boyfriend džíny, jednobarevným tričkem a koženkou prostě bude vypadat skvěle vždycky.

 

outfit - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

I já jsem nakonec podlehla síťovaným punčoškám. Taky je miluješ? Objevila jsem nejen tyto černé, ale i červené. A po včerejším zjištění, že existují i růžové, si udělám tu cestu do ruchu velkoměsta znovu. Růžové totiž budou naprosto úžasné.

 

outfit - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

6 věcí, o kterých bys měla přemýšlet než si vybereš outfit
INSPIRUJ SE: 13 outfitů pro slunečné dny
V čem do školy? Holky z Instagramu inspirují! 33 outfitů na všední den

 

Taky si občas oblíbíš nějaký kousek oblečení, který bys potom nosila nejraději pořád a vůbec ho nesundala? Jestli ano, pak si buď jistá, že v tom rozhodně nejsi sama. Já to takto mám právě s těmito džínami. Nejraději bych je nosila ke každému tričku, každé bundě a každé mikině.

 

outfit - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Na rozdíl od elegantního a klasického dívčího stylu se v tomto ani tak nedbá na doplňky - ostatně jak by mohlo? Ráno spěchám do školy, hodím na sebe oblečení a jdu. Ale na co nedám dopustit, jsou hodinky. Spoléhám se raději na ně, než na svůj telefon a hlavně je mám neustále při sobě a po ruce (nebo na ruce?).

 

outfit - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

A ani makeup pro mě není prvořadý. Momentálně se snažím svoji pleť spíše léčit, takže jí dopřávám spíše odpočinek, než abych na ni patlala nánosy makeupu.

 

OUTFIT


BUNDA: New Yorker
TRIKO: Gate
HODINKY: New Yorker
KALHOTY: Peacock Blue
PUNČOCHÁČE: Calzedonia
BOTY: Nike Huarache1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •