Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ahoj všichni. Nedávno mě napadlo udělat video, ve kterém objasním, proč bych nemohla točit typická dívčí videa, kterých je ostatně na youtubu mraky.

VLOG: Proč netočím typicky dívčí videa

Vložit video na:

aktualizováno 20.03.2015, 00:00 | 20.03.2015, 00:00 | Krásná.cz/Kerr Knock

Ahoj všichni. Nedávno mě napadlo udělat video, ve kterém objasním, proč bych nemohla točit typická dívčí videa, kterých je ostatně na youtubu mraky.

Říkala jsem si, že udělat suchý video by nebylo ono, jen tak tam kecat pět minut.. Tak jsem to ozvláštnila samotnýma scénkama, "Jak bych u takových videí vypadala já".

Ještě chci podotknout, že to video nemá zesměšnit youtuberky, ale pouze poukázat na to, jak jsem v takových věcech šikovná a přístupná já. Myslím, že by to mělo být dostatečně odrazující a již takové otázky a prosby dostávat nebudu :D

Asi jednu věc jsem zapomněla zmínit, nebo jí do videa spíše vložit. Nejsem holka, která by se makeupu a hezkému oblečení vyhýbala. Chystám se na blog dávat i své outfity a trochu se bavit o líčení, ale nejsem holka, která by toho musela mít mraky a každej týden točit, co nového jsem si koupila. Když už něco recenzuju, tak to dělám tak, aby to něco někomu dalo. Nesnášim sladký řeči o tom, jak je produkt skvělej a určitě si ho všichni musíte hned teď objednat. Na recenzování daných věcí bych klidně přistoupila, ale byla bych extra tvrdá a upřímná a nevím, jestli by se to všem úplně zamlouvalo.

Každopádně doufám, že si video užijete :)5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •