Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Konečně nám počasí umožní nosit cokoliv jiného než jen pořádně teplého. Poznej 6 největších jarních trendů a pojď všem ukázat, jak rozumíš módě.

6 největších trendů na jaro 2019

Móda
zdroj: Thinkstockphotos Móda
aktualizováno 21.04.2019, 00:00 | 21.04.2019, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Konečně nám počasí umožní nosit cokoliv jiného než jen pořádně teplého. Poznej 6 největších jarních trendů a pojď všem ukázat, jak rozumíš módě.

Zelenkavá, neonově zelená a béžová

 

Mezi barvami bude vládnout zelenkavá, neonově zelená a béžová ve všech možných odstínech! Béžová vypadá velmi elegantně a luxusně. Se zelenkavou naopak překvapíš okolí, není to typická barva, kterou lze vidět denně.

 

Batika

 

Kdo si aspoň jednou v dětství vyráběl batikované triko? A koho by napadlo, že tento výtvor bude jednou v módě? Módní batiku lze kombinovat s roztrhaným denimem či kůži.

 

Vycpané ramena

 

Osmdesátky slaví svůj velký návrat a s tím přichází automaticky i trend vycpaných ramen. Tento trend je vhodné nosit s úzkými kalhotami s vysokým pasem.

 

Třásně

 

Zrovna nedávno jsem si říkala, jestli ještě někdy využiji svou kabelku s třásněmi. A využiju rovnou letos, protože módu posedlo třásňové šílenství. Nosit se budou na šatech, sukních, bundách i na náušnicích.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Módní trendy na jaro? 5 úchvatných kousků, které vás nesmí minout
Jarní trendy pro tvé nehty
11 žhavých trendů jara: Které vám nesmí chybět v šatníku?

 

Cyklistické šortky

 

Na krátké denimové šortky tentokrát zapomeň a zaměř se na ty, které sahají minimálně do poloviny stehen. Trend odpovídá především na Kim Kardashian, která začala nosit kraťasy podobné těm cyklistickým.

 

Zvířecí motiv

 

Zvířecí motiv je trendy už druhý rok, takže je dost možné, že jsi nějaký ten kousek už ulovila minulou sezonu. U návrhářů je nejoblíbenější leopardí vzor, ale pokud na tebe působí příliš vyzývavě, mám pro tebe alternativy. Trendy je totiž i zebří a hadí vzor. Osobně se mi moc líbí doplňky se zvířecím motivem, které dodají outfitu luxusní vzhled.

 

Déle jsem trendy nesledovala, nicméně v obchodě mě na tolik zaujal nádech osmdesátek, že jsem se o nich dokonce rozhodla napsat článek. Trendy se mi moc líbí až tedy na vycpané ramena, z těch mám husí kůži. Je to kousek, který se nosil v mírnější verzi, když jsem chodila na základní školu, takže mi to asi připomíná špatné časy nebo co. Za trend třasní jsem ráda, protože jsem si zhruba před 3 lety koupila kabelku a ani jednou jsem ji neměla – nastal čas na provětrání! Cyklistické šortky mi připomínají ex trend legín akorát v kratší verzi. Co říkáš na nové trendy ty?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •