Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dermacol mě moc baví, chrlí neustále jednu novinku za druhou. A já si tentokrát posvítím na pudrové perly, matné rtěnky a řasenku. Nechci předbíhat, ale je to něco, čemu bys opravdu měla věnovat pozornost.

Dermacol novinky, kterým bys měla věnovat pozornost

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 24.04.2018, 00:00 | 24.04.2018, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Dermacol mě moc baví, chrlí neustále jednu novinku za druhou. A já si tentokrát posvítím na pudrové perly, matné rtěnky a řasenku. Nechci předbíhat, ale je to něco, čemu bys opravdu měla věnovat pozornost.

Dermacol matné rtěnky Pretty

 

Tak já rovnou začnu svým absolutně největším favoritem, a to jsou tyto matné rtěnky! Obal je naprosto něco jiného a já se ho nemůžu nabažit (a to už nějaký ten den tyto rtěnky používám). Rtěnka se otevírá tak, že zespodu jednoduše klikneš a ona „vyskočí“. Tohle se moc povedlo.

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Dostala jsem pět odstínů, s tím že určitě největší radost mi udělala 06. Já na růžovky prostě jsem. Ostatní odstíny mi ale také padnou, až tedy na odstín 11, který zkrátka pro mě stvořen nebyl. Rtěnky mají výrazný matný efekt, i přesto vůbec nevysušují. Jsou opravdu moc příjemné. Ztrácí se rovnoměrně a celkem důstojně zvládnou oběd. Osobně mi vydrží na rtech zhruba 7 hodin. Nechci jen chválit, ale u této rtěnky to nejde jinak. Vyzkoušej a pochopíš. Cena jedné rtěnky je 169 Kč.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Dermacol pudrové perly Illuminating beauty pearls

 

Nějaké pudrové perly jsem již párkrát měla, ale vždy to dopadlo velmi špatně. Absolutně žádná pigmentace, suchá konzistence a prášení. Mně když přišla tato novinka, rovnou jsem automaticky dřela o kuličky, abych něco z nich dostala. Poté jsem aplikovala na tvář a trochu jsem se zděsila, měla jsem na líčku šíleně růžové kolečko. Tím bych chtěla říct, že tyto perly jsou opravdu něco jiného, a hlavně krásně pigmentované! Není třeba dát všechnu energii do aplikace, uff.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co je nového u Dermacolu?
Dokonalá pleť v létě? No problem!
Dermacol opět překvapil novinkami, které si nesmíš nechat ujít!

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Perly lze sehnat i rozjasňující a bronzové. Já, jak asi už tušíš, mám tvářenkové. Balení je papírové doplněné labutěnkou. Labutěnku na nanášení nepoužívám, pouze k případnému rozetření. Je to ale roztomilý detail. Cena je 229 Kč.


Dermacol řasenka Ilusión

 

Tuto řasenku teď používám neustále. Jedná se o řasenku, která má mokrou konzistenci. Ne že by slepovala, spíše můžeš naopak neustále vrstvit a řasy různě tvarovat.

 

dermacol - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Má mít přilnavou krémovou texturu na bázi vosků, která má obalit řasy a nevytvářet žmolky. S tím tedy souhlasím. Její předností je odolnost proti rozmazávání. Cena je 149 Kč.

 

dermacol - 6
(Foto: Archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •