Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Začátek nového roku odstartoval plno plesů, večírků a každá žena se chce blýsknout v tom nejlepším světle. Je tomu tak? Pokud se chceš odlišit a zaujmout na první pohled, tak čti rozhodně dále.

Jak se obléct na ples/večírek a zaujmout?

party
zdroj: Thinkstockphotos party
aktualizováno 23.03.2019, 00:00 | 23.03.2019, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Začátek nového roku odstartoval plno plesů, večírků a každá žena se chce blýsknout v tom nejlepším světle. Je tomu tak? Pokud se chceš odlišit a zaujmout na první pohled, tak čti rozhodně dále.

80. léta – metalické odlesky a flirty

 

Když jsem procházela Zaru, všimla jsem si, že na všech stranách vidím 80. léta. Všude samá zlatá, volánky a flitry. Já bych se zastavila hlavně u těch metalických odlesků a flirtů. Pokud zvolíš právě tento styl, rozhodně budeš nepřehlédnutelná. Troufneš si? Aby toho nebylo málo, tak se v obchodech objevily mohutné náušnice dělané ve stylu osmdesátek. Konečný dojem tak můžeš doplnit i právě tímto nepostradatelným doplňkem.

 

Overal

 

Overal mě stále moc baví a vůbec není nudný! Naopak právě díky němu se odlišíš od ostatních. Mimochodem zase jsem u těch osmdesátek, protože přesně tehdy byl overal totální hit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chystáš se na párty či na ples? Nepodceň dress code
S tímto návodem budeš hvězda každé party
Jdeš na party? Nesmí ti chybět minikabelka!

 

Barevné šaty

 

Když jsem byla před pár dny na plese, tak jsem všude viděla lidi v černém. Potom vstoupila nějaká paní, která měla červené šaty a ihned mě zaujala. Černou se sice nedá nic zkazit, ale také ani okouzlit. Mnoho pěkných šatů najdeš třeba na Otto-shop.cz.

 

Kalhotový kostým a sako oversized

 

Kostýmek je podle mě luxusní záležitostí, a pokud by se mi podařilo sehnat takový pudrové růžový, to by bylo něco. Nebránila bych se ani saku ve velikosti oversized, k tomu bych si dala krajkovaný crop top a vysoké kostýmkové kalhoty. Nojo… představa by byla, ale realizace už bude horší, zatím jsem totiž nic podobného neviděla. Pokud bys chtěla vyrazit v saku oversized na večírek, tak bych doporučila skinny koženkové kalhoty. Perfektní najdeš třeba v Calzedonií.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •