Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poslední dobou trochu válčím se třeťákem, a tak nezbývá moc času na oddych. Nicméně dnes nastal ten správný okamžik, tě seznámit s dokonalými novinkami od Dermacol.

Novinky v pečující i dekorativní kosmetice Dermacol tě možná překvapí!

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 20.12.2018, 00:00 | 20.12.2018, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Poslední dobou trochu válčím se třeťákem, a tak nezbývá moc času na oddych. Nicméně dnes nastal ten správný okamžik, tě seznámit s dokonalými novinkami od Dermacol.

Nejprve s tebou projdu novinky v dekorativní kosmetice.


DERMACOL HOLOGRAFICKÉ LESKY NA RTY

 

Ještě před těmito lesky jsem měla možnost vyzkoušet holografickou rtěnku od Avonu, která byla fajn, ale neměla vysoký holografický efekt. Ovšem tyto lesky od Dermacolu jsou na tom úplně jinak! Mají dokonalou pigmentaci a zářivý lesk. Jedná se opravdu o extravagantní lesky, což mi ale vůbec nevadí – ba naopak. Obyčejně lesky kvůli lepivosti nenosím. Tyto jsou avšak zcela jiné a jsou na rtech moc příjemné a lehké. Moc mě baví, jak z každého úhlu mají zcela jiný odstín. Cena 149 Kč!

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)


DERMACOL ŘASENKA NA OBOČÍ

 

Obočí mám vytetované, ale řasenky na obočí používám každý den. Výdrž tohoto produktu je skvělá a konzistence skutečně voděodolná. Na výběr jsou tři odstíny, mezi kterými si musí vybrat snad každá. Jedná se velmi povedené barvičky. Odstín jedna je určitě nejsvětlejší v drogerií, jsem sice blondýnka, ale na mě je už příliš světlý. Mamce ovšem sedí skvěle. Nelíbí se mi příliš kartáček na obočí, po nanesení vždy použiju ještě svůj. Nicméně všude jsem četla recenze, jak skvělý je, takže to spíše bude mnou. Přijde mi, že nanáší zbytečně velké množství a místy mám obočí slepené. Řasenka je během chviličky suchá. Cena 199 Kč.

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)


DERMACOL ROZJASŇUJÍCÍ KOREKTOR V KLIKACÍM PERU

 

Moc se mi líbí nápad klikacího pera a zlatý obal. Korektor se vyrábí ve třech odstínech a já si zamilovala ten nejsvětlejší. Korektor používám pouze pod oči a dále na projasnění tam, kde je zrovna třeba. Produkt má nízkou krycí schopnost, pokud ovšem máš pleť bez většího problému, není třeba na sebe „patlat“ těžký korektor. Cena 296 Kč na Notino.cz.

 

dermacol - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaké novinky nám přináší Dermacol?
Dermacol novinky, kterým bys měla věnovat pozornost
Jaké jsou novinky v pečující kosmetice Dermacol?

 

Dostala ses do druhé poloviny článku, kde přináším dojmy z pečující kosmetiky, která bojuje proti vzniku vrásek. Pozor! Dodávat kolagen pokožce je třeba už ve 25 letech. Začít můžeš právě třeba s touto novou řadou od Dermacol.


DERMACOL COLLAGEN PLUS INTENZIVNÍ OMLAZUJÍCÍ MASKA

 

Maska se skládá ze dvou části a z toho jedna je na několik použití. Je to typ masky, která se do pleti vsákne a v podstatě už skoro nic nesundáš. Na pleti by měla účinkovat 20 minut. Masku jsem při působení na pleti necítila. Cena Dermacol Collagen+ omlazující masky je 45 Kč.

 

dermacol - 6
(Foto: Archiv blogerky)


DERMACOL COLLAGEN PLUS DENNÍ A NOČNÍ KRÉM

 

Noční krém je výrazně hutný, roztírá se však snadno a na pleti již tak těžký není. Poskytuje pleti skutečně hydratační zážitek. Denní krém je samozřejmě o něco lehčí. Jeden krém vyjde na 199 Kč.

 

dermacol - 7
(Foto: Archiv blogerky)


DERMACOL COLLAGEN PLUS INTENZIVNÍ OMLAZUJÍCÍ KRÉM NA OČI A RTY

 

Krém obsahuje opět kolagen a kyselinu hyaluronovou, která pleť vyhlazuje a omlazuje. Pomáhá také zmírnit oční otoky a redukuje jemné vrásky. Tento produkt má zlepšit stav již po 14 dnech. Nebylo to sice 14 dnů, ale zhruba měsíc, kdy si maminka produkt začala chválit. Cena 149 Kč.

 

dermacol - 8
(Foto: Archiv blogerky)

 

Zaujaly tě novinky?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •