Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Propadla jsem kouzlu propíchnutých uší a zdaleka nekončím. Uvažuješ také o piercingu v ušní chrupavce? Máš spoustu otázek? Podělím se s tebou o svou zkušenost, ať víš, do čeho se jdeš.

Piercing v chrupavce ucha

piercing
zdroj: Archiv blogerky piercing
aktualizováno 23.07.2018, 00:00 | 23.07.2018, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Propadla jsem kouzlu propíchnutých uší a zdaleka nekončím. Uvažuješ také o piercingu v ušní chrupavce? Máš spoustu otázek? Podělím se s tebou o svou zkušenost, ať víš, do čeho se jdeš.

Jak, kde a za kolik?

 

V první řadě piercing v uchu nelze nastřelit. Propichovala jsem u chirurga, kde jsem si fixkou měla nakreslit, kde vpichy chci. Vypadalo to, že nějak neřeší ani akupunkturní body. V tomto případě si myslím, že nemusí být špatné spíše nějaké studio, kde mají větší zkušenost. Doktor evidentně ucho takto vpichoval poprvé, protože se na to koukal s údivem. Nicméně přežila jsem a domu jsem přišla o 400 Kč chudší.
 

Bolí to?

 

Chrupavku jsem propichovala ve stejný čas rovnou dvakrát a myslím, že bych zvládla i třetí vpich. Bolelo to, ale ne tolik, jak jsem předpokládala. Pupík mě bolel více, nos méně…Ucho po zákroku krvácelo a bylo bolestivé zhruba 5 hodin.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Ozdoba nejen na léto – piercing do pupíku
30 vět, které nenávidíte, když máte piercing
Vše o piercingu


Jak pečovat o čerstvý piercing a jak dlouho se hojí?

 

Den po propíchnutí jsem piercing nechala v klidu a poté jsem ho začala čistit slaným roztokem zhruba 2 týdny. S piercingem jsem se snažila hýbat, to je velmi důležité, ale neboj, nebolí to. Na propíchnuté straně jsem začala spát po týdnu a půl. Po měsíci jsem náušnici vyměnila a ucho bylo už v podstatě zahojené. Dnes po třech měsících je ucho bez bolesti, avšak mírné hnisání stále pokračuje.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •