Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnes bych ti ráda představila novinky od Rimmel London, kterým propůjčila jméno krásná Rita Ora. Rimmel London se řadí ke skvělým značkám, tak si určitě nenech ujít následující odstavce.

Poznej novinky od Rimmelu, které si pro tebe připravila Rita Ora!

rimmel - 1
zdroj: Archiv blogerky rimmel - 1
aktualizováno 19.03.2018, 00:00 | 19.03.2018, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Dnes bych ti ráda představila novinky od Rimmel London, kterým propůjčila jméno krásná Rita Ora. Rimmel London se řadí ke skvělým značkám, tak si určitě nenech ujít následující odstavce.

RITA ORA GEL LAK, RITA ORA LAK NA NEHTY

 

Na Rimmel lacích mám ráda ploché širší štětečky, se kterými se pohodlně lakuje. Laky jsou hezky pigmentované, pro plné krytí stačí u všech barev 2 vrstvy. Pochválit musím i celkem rychlé schnutí. Co se týká výdrže, ta je velmi individuální, nicméně mi vydrží na nehtech zhruba 5 dnů. Na testování jsem měla gelové i klasické laky. Není v tom rozdíl, až na to, že gel lak dokáže vytvořit zajímavější strukturu. Nehty jsou plastičtější, lesklejší a snadno se zamění se skutečnými gelovými nehty. Cena gel laku je 129,- Kč, klasický lak vyjde na 59,- Kč.

  

rimmel - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

TIP: Máš doma spoustu laků, které nejsou gelové? Zkus Rimmel London Super Gel Step 2. Jedná se o vrchní gelový lak, který dodá nehtům potřebnou šťávu. Nehty budou plastické, lesklé a vydrží déle! Naprosto miluji tento efekt. O co více, je to levnější, než chodit na gelové nehty do salonu a rychlejší než gelový lak do lampy. Rimmel London Super Gel Step 2 stojí109 Kč a to je super, ne?


RITA ORA RTĚNKA

 

rimmel - 3
(Foto: Archiv blogerky)

Odstíny zleva: 002, 001, 003

 

Rtěnky od Rimmel London jsou skvělé, ne-li nejlepší z drogerie. Jsou příjemné, nevysušují a kryjí v první vrstvě. Výdrž je super, na to, že se jedná o klasické krémovky – drží mi zhruba 6 hodin. Já dostala tři červené odstíny, které jsou nádherné úplně všechny. Pod odstínem 003 se skrývá vínová, svůdná barvička. Odstín 002 je tmavší červená a nakonec 001 je chladná, světlejší červená. Buď nadčasová, elegantní a sexy. Zkus tyto odstíny také, já na ně nedokážu dopustit. Cena rtěnky je 99,- Kč.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Novinky Rimmel London
Zátěžový test pro barvu na rty od značky Rimmel London!
Velká recenze novinek od Rimmel London & Kate Moss


RITA ORA WONDER’FULL ŘASENKA

 

Wonder’full řasenka má být schopná zachytit řasy, o kterých ani nevíš, že je máš. Zní to lákavě, jak ale uspěla na mých řasách? Kartáček je plastový s plno drobnými štětinkami a řasy díky nim nejsou téměř vůbec slepené. Náplně nabírá velmi málo a rychle schne, takže se nedá vrstvit – je to řasenka, která zanechává přirozený vzhled řas. Já jsem holka, která má ráda výrazně řasy, takže nic úplně pro mě. Cena řasenky je okolo 179 Kč.

 

rimmel - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Jaký Tvůj nejoblíbenější produkt od Rimmel London?

 

Já jednoznačně vybrat nemohu, mám ráda jejich gel laky, rtěnky a makeupy. Momentálně však žádný makeup od Rimmel London nepoužívám, ačkoliv patří k mým nejoblíbenějším. Má pleť totiž naprosto každý makeup snese maximálně 2 měsíce a poté vyžaduje jiný. Pleť mám bohužel stále hodně rozbouřenou, tak snad se brzo ustálí, přece mi už jen není „náct“.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •