Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Metalické odlesky ve světe kosmetiky způsobily velké halo. Dermacol zareagoval a představil blýskající tužky a stíny. Pojď je se mnou prozkoumat!

RECENZE: Metalické stíny a tužky na oči od Dermacol!

dermacol - 1
zdroj: Archiv blogerky dermacol - 1
aktualizováno 25.06.2018, 00:00 | 25.06.2018, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Metalické odlesky ve světe kosmetiky způsobily velké halo. Dermacol zareagoval a představil blýskající tužky a stíny. Pojď je se mnou prozkoumat!

DERMACOL BONBON STÍNY

 

Bonbon stíny nejsou žádnou novinkou, nově však nabízí metalický efekt a celkem 10 odstínů. Já z nich dostala 5 na otestování, s tím že u každého pozoruji tak trochu jinou pigmentaci.

 

dermacol - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Nejlepší pigmentaci má bronzový odstín – 204 a tmavě šedý – 208. Tmavě šedý odstín jsem si oblíbila, dají se s ním udělat krásné večerní kouřovky! Moc ho doporučuji.

 

dermacol - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Ostatní barvy jsou na tom s pigmentací hůře, porovnat můžeš nakonec i sama dle přiložené fotografie. Všechny odstíny se snadno roztírají do ztracena, což já velmi oceňuji, z ostrých hran stínů mám husinu. Osobně se mi nelíbí ani to, když někdo používá jako pomocníka lepící pásku. Ehm, ale to se nevztahuje k testování… Když to shrnu, máš možnost za 79 Kč získat parádní stíny, s tím že některé odstíny mají slabší pigmentaci. Ovšem třeba ti to bude právě vyhovovat. Ne každý bere jako plus silnou pigmentaci, protože přece jen vrstvit se dá vždy, ubírat už hůře.

 

DERMACOL MONO A QUATTRO STÍNY

 

Pozor! Se stíny ještě zdaleka nekončím. Řada Mono a Qattro se mi zdá ještě o něco lepší než řada Bonbon, kterou jsem testovala o odstavec výše. Alespoň co se týká pigmentace, ta je opravdu neskutečná! Dokonce i lesk pozoruji daleko vyšší.

 

dermacol - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

5 exkluzivních dlouhotrvajících novinek od Dermacol!
Dermacol novinky, kterým bys měla věnovat pozornost
Voňavé letní novinky od Dermacolu, které musíš mít

 

Výdrž je perfektní a prášivost snad nulová. Odstín 08 používám jako rozjasňovač a je to snad nejhezčí shimmer, co jsem kdy měla. Musím se přiznat, já jsem z Instagramu naučená na opravdu výrazné rozjasňovače a ty v drogeriích u nás bohužel nejsou, a tak vždy pokukuji po světlých stínech.

 

dermacol - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Pokud máš v oblibě také výrazný efekt, rozhodně si pro něj skoč. Odstín 08 ale i mnoho dalších najdeš pod názvem Mono za 119 Kč. Paletka stínů Quattro bude Tvoje za 199 Kč.

 

dermacol - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

dermacol - 7
(Foto: Archiv blogerky)


DERMACOL METALICKÉ TUŽKY

 

Na tužky docela já jsem, baví mě především vždy zelený a modrý odstín. Místo spodní linky ze stínů namaluji takto barevný akcent a líčení je hned oživeno, k tomu samozřejmě už jen neutrální rtěnku. Tužky se vyrábějí bronzové, zlaté, modré a zelené. Pigmentace i s výdrží je na jedničku. Tužky se dle popisu dají využít i jako stíny, to jsem popravdě ani nezkoušela, protože já takto s tužkami pracovat neumím. Dermacol Magnetic metalickou tužku seženeš na Notino.cz za 109 Kč.

 

dermacol - 8
(Foto: Archiv blogerky)


Co říkáš na blýskavé novinky od Dermacol?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •