Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na internetu se dá koupit naprosto vše včetně spodního prádla. Rozhodla jsem se přinést obecné informace, na co se při nákupu zaměřit.

Tipy, jak nakupovat podprsenky na internetu

Spodní prádlo
zdroj: Archiv firem Spodní prádlo
aktualizováno 16.11.2017, 00:00 | 16.11.2017, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Na internetu se dá koupit naprosto vše včetně spodního prádla. Rozhodla jsem se přinést obecné informace, na co se při nákupu zaměřit.

Jaké výhody přináší nakupování spodního prádla přes internet?

 

Velká variabilita – Snad vše, co tě napadne ohledně střihů, speciálních a povrchových úprav, použitích látek, vzorů… najdeš právě na internetu.


Velikost – Při online nákupu máš daleko větší pravděpodobnost, že najdeš správně padnoucí velikost. Nenachází se zde totiž jen klasické velikosti, nýbrž škála výběru je daleko širší.


Zmenšující podprsenky – Všude přítomné jsou push up podprsenky. Ale co mají dělat ženy, které mají naopak prsa příliš velká? Na výběr zmenšujících podprsenek jsou eshopy jako dělané.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nesedí ti podprsenka? Nejdřív zjisti, jaký typ prsou máš!
Tvoje první podprsenka – jak na to?
Inspiruj se: Krajkované podprsenky

 

Tipy na nákupy

 

Studium tabulek – Pečlivě si pročti tabulky s velikostmi, to je základ úspěšné koupě.


Zkoušení v kamenných obchodech – Pokud je to možné, jednoznačně doporučuji si nejprve podobný střih podprsenky vyzkoušet v obchodě.


Odborná rada – Weby již dnes nabízejí odbornou pomoc, která ti při výběru může maximálně pomoc.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •