Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pro většinu mužů je pohled na ženu v podpatcích okouzlující, ovšem pro ženy spíše utrpení. Co takto oslnit v té nejpohlednější obuvi? Jde to a dá se říct velmi snadno, protože správně vybrané tenisky působí skutečně stylově. Navíc přináším zaručen...

Tipy na nejlepší outfity s teniskami

Tenisky
zdroj: Thinkstockphotos Tenisky
aktualizováno 13.05.2019, 00:00 | 13.05.2019, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Pro většinu mužů je pohled na ženu v podpatcích okouzlující, ovšem pro ženy spíše utrpení. Co takto oslnit v té nejpohlednější obuvi? Jde to a dá se říct velmi snadno, protože správně vybrané tenisky působí skutečně stylově. Navíc přináším zaručené tipy možných kombinací.

Tenisky + kabát = styl

 

Chceš mít v módě napřed? Zkus minimalismus. Ze skříně vytáhni oversized kabát, basic triko, džíny a klidně o něco výraznější tenisky. Takto jednoduše složený outfit můžeš doplnit aktuálním trendem sponek. Můžeš vyzkoušet klasické sponky anebo obyčejné pinetky, které se do vlasů vkládají po více kusech.

 

Tenisky + leopard = vyváženost

 

Leopardí vzor aktuálně frčí, avšak hůře se kombinuje a můžeš působit jako rádoby sexy dámička. Uvolněnost do tohoto vzoru přináší tenisky, ty dají všem jasně najevo, že to s leopardem nebereš až tak vážně.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tenisky letí, nosí se i k šatům!
Problém vyřešen! Víme, jak nosit kabelku k teniskám
5 důvodů, proč si letos konečně pořídit tenisky

 

Tenisky + šaty = ♥

 

Bojíš se této kombinace? Není divu, ještě před pár lety by tento outfit byl plně zkritizován. Troufám si však tvrdit, že nyní je už brán jako vysoce módní a jinou části populace již alespoň tolerován. Zkus se podívat na obrázky, možná tě přesvědčí o tom, že šaty a tenisky k sobě patří.

 

Nosíš tenisky často?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •