Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdo by se netěšil na léto! Věřím, že už mnoho z nás plánuje dovolenou a je alespoň v myšlenkách v horkých dnech, na které se tak (skoro) všichni těšíme!

Trendy plavky v roce 2019

Beach
zdroj: Thinkstockphotos Beach
aktualizováno 11.06.2019, 00:00 | 11.06.2019, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

Kdo by se netěšil na léto! Věřím, že už mnoho z nás plánuje dovolenou a je alespoň v myšlenkách v horkých dnech, na které se tak (skoro) všichni těšíme!

Vykrojené kalhotky

 

Jsme zpátky v 80. letech, kde se nosil spodek vysoce vykrojený a odhaloval viditelně boky. Ženské nohy v tomto kousku vydají opravdu krásně. Troufneš si? Myslím, že bys rozhodně měla!

 

Květiny a žabičkování

 

Miluji žabičkování a kytky ještě více! Je to stará klasika, která snad musí potěšit všechny. Zkrátka když nevíš jaké plavky, vždy sáhni po květinovém vzoru, nelze udělat chybu.

 

Zvířecí potisk

 

Zkus divočinu! Já osobně tento vzor na běžné oblečení nemusím, ale na plavkách se mi líbí. Mám totiž ráda výrazné plavky a těmito rozhodně vzbudím pozornost, když už ne tím svým namočeným účesem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sexy plavky od ještě víc sexy návrhářek Kylie a Kendall Jenner
Jak si správně vybrat plavky: Manuál pro každou postavu
Utajený letní nepřítel: Obyčejné plavky!

 

Průstřihy

 

Jednodílné plavky s různými průstřihy? Tak ty miluji. Akorát je problém s opalováním, takže je spíše nosím do krytých bazénů. Tento trend se drží už několikátou sezonu!

 

Pásky

 

Páskové plavky se tu drží také již delší dobu. Není vůbec divu, vypadají sexy a působí skutečně neobyčejně.

 

Dlouhý rukáv

 

Zajímavým trendem jsou plavky s dlouhými rukávy. Upřímně nevím, co si o nich myslet. Ale určitě je to dobrá zpráva pro dívky, které mají problémy se žhnoucím sluncem.

 

Kostice

 

Plavky s výraznými kosticemi, které odhalují více prsa, protože mezi nimi je pouze drát. V tomto trendu vyniknou ženské přednosti, proč ne.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •