Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V poslední době čím dál více vzrůstá popularita dlouhotrvajících a zároveň matných rtěnek. Já na tento trend reagovala a přináším větší recenzi tohoto typu rtěnek.

Velká recenze dlouhotrvajících rtěnek!

rtenky - 2
zdroj: Archiv blogerky rtenky - 2
aktualizováno 26.12.2016, 00:00 | 26.12.2016, 00:00 | Kestrin Coleridge/Krasna.cz

V poslední době čím dál více vzrůstá popularita dlouhotrvajících a zároveň matných rtěnek. Já na tento trend reagovala a přináším větší recenzi tohoto typu rtěnek.

Sephora dlouhotrvající tekutá rtěnka

 

Rtěnka kryje jedním tahem a během chvíle zasychá. Na rtech je skutečně velmi příjemná. Co se týče výdrže, ta se pohybuje okolo 8 hodin. Sephora nabízí bohužel pouze 5 různých odstínů, jejíž cena je 300 Kč.

 

rtenky - 7
(Foto: Archiv blogerky)


Kylie Jenner Lipkit

 

Nejprve začnu hodnocením přiložené tužky, která je velice pigmentovaná a perfektně krémová. U druhého produktu, tedy u rtěnky, mě jako první zaujala silná parfemace, tekutost a lesk, který je však pouze dočasný. Výdrž není vůbec špatná, pohybuje se okolo půl dne, s tím, že se vytrácí přirozeně ze středu rtu. Rtěnka není samozřejmě hydratační, přesto bych ji označila jako velmi příjemnou. Cena se pohybuje okolo 700 Kč + je nutné počítat s tím, že částka se může vyšplhat i výše (DPH + clo).

 

rtenky - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejslušivější odstín rtěnky? Bacha, červená ani růžová to není!

VELKÝ TEST RTĚNEK: 22 žhavých barviček pro tvé rty

Perfektní návod, jak udělat z každé rtěnky neslíbatelnou

 

rtenky - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 


NYX Lingerie

 

Nejprve začnu chválou perfektního aplikátoru rtěnky a úžasnou cenou, která je pouhých 200 Kč. Odstíny jsou nádherné všechny – u mě nakonec zvítězil odstín číslo 03, který není tolik výrazný, a to se mi právě líbí. Rtěnka nelepí, ale není na rtech tolik příjemná jako například ta od Sephory či od Kylie Jenner. Výdrž je klasicky u tohoto typu rtěnek super, ovšem velmi rychle se ztrácí ze středu rtu a nevydrží ani jídlo. Na internetu jsem četla různé recenze, kde jsem se dozvěděla, že zrovna můj odstín toho vydrží méně než ostatní, jestli tomu tak skutečně je, zatím nemůžu porovnat, protože u nás je NYX bohužel stále vyprodaný.

 

rtenky - 5
(Foto: Archiv blogerky)


Dermacol 16H Lip Colour

 

Rtěnka toho ze všech testovaných jednoznačně vydrží nejvíce, je naprosto nesmývatelná a jde i těžko odlíčit. Zároveň je na rtech nejméně příjemná – jako velké mínus beru její lepkavost. Ke kladům patří dostupnost, cena a zmiňovaná obdivuhodná výdrž.

 

rtenky - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 


Rimmel London Provocalips 16H

 

Jedná se o rtěnku, která je hůře dostupná, lze ji pořídit pouze v prodejnách Rossmann, a to ani ne ve všech. Já ji mám z Olomouckého. Výdrž je o něco menší jak u Dermacolu, přesto však extrémní. Konzistence je opět lepkavá. Pokud to vezmu celkově, jednoznačně plní svou funkci skvěle. Cena je 200 Kč.

 

rtenky - 6
(Foto: Archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •