Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě každou holku někdy napadlo, jakou mají kluci asi nejraději sexuální polohu. Je jich přece tolik. Ale jaká je oblibená u kluků nebo dokonce ta nejoblíbenější ? Mají radši, když je holka něžná víla, nebo sexy dračice? Líbí se klukům sexy oble...

Anketa: Jaké polohy mají kluci nejvíc rádi?

sex
zdroj: Thinkstockphotos sex
aktualizováno 01.07.2018, 00:00 | 01.07.2018, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Určitě každou holku někdy napadlo, jakou mají kluci asi nejraději sexuální polohu. Je jich přece tolik. Ale jaká je oblibená u kluků nebo dokonce ta nejoblíbenější ? Mají radši, když je holka něžná víla, nebo sexy dračice? Líbí se klukům sexy oblečky?

Zeptala jsem se pár svých kamarádů, známých a přítelů mých kamarádek, jaká poloha u nich vede a nestačila jsem se divit.

 

Marek (19 let)


,,Sex mám moc rád a polohy mám rád taky všechny, líbí se mi, když to mohu v sexu střídat a rád vyzkouším snad všechny, co jsou. Nejvíc mě ale asi baví poloha na pejska. Je to takový nejvíc sexy podle mě. Na nějaké sexy oblečky si nepotrpím, líbí se mi přirozenost."

 

Luky (18 let)


,,Mám rád divočinu ze strany holky, když ví, co chce a nebojí se to ukázat. Líbí se mi, když je divoká a nahoře na koníčka, to je fakt jízda! Sexy oblečky se mi líbí ale ještě jsem žádný naživo nezažil."

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sexuální polohy pro lenochy
Jednoduché polohy s maximálním efektem
Probuďte se sexem: Polohy, které tě určitě povzbudí

 

Fanda (16 let)


,,Asi ještě nemám tolik zkušenosti jako starší kluci, ale už jsem něco zažil. Hodně se mi líbí klasická poloha na misionáře, ale zkoušeli jsme už i 69 a to byla fakt bomba."

 

Kryštof (18 let)


,,Nejradši mám, když je holka nahoře a umí to pěkně rozjet. Taky se mi líbí, když má různé pěkné sexy oblečky nebo korzet a podvazky. Líbí se mi taky poloha v sedě, když je holka na mně a koukáme se do oči a můžu ji držet pěkně za vlasy."

 

A jaká poloha vede u Vás?6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •