Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Brandnooz box mě vždy mile překvapí, tentokrát jsem tam našla hodně dobrot hlavně na vaření které se moc hodily!

Brandnooz Box - jen samé dobroty!

brandnooz box
zdroj: oficiální zdroj brandnooz box
aktualizováno 07.12.2014, 00:00 | 07.12.2014, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Brandnooz box mě vždy mile překvapí, tentokrát jsem tam našla hodně dobrot hlavně na vaření které se moc hodily!

Nevíš co je brandnooz box? Je to krabice plná jídla, kterou si můžeš dopřát každý měsíc a nebo jen když chceš. Najdeš tam někdy opravdu ojedinělé kulinářeské dobroty a vždy vědí jak překvapit a potěšit.

 

brandnooz box
(Foto: Archiv blogerky)


1. Bonbony pomeranč & zázvor HERBA - Lepší jsem snad něměla, plus je to že jsou přírodní a to je odrazuje i na chuti, jsou vážně výborné!! Určitě je všem doporučuji


2. Chocoland jsem kávová
- tyčinka, kávovou čokoládu mám moc ráda, ale tahle čokoláda mi moc nesedla, nebyla příliš kvalitní.


3. Knorr bohatá šťáva na světlá masa
- tohle je novinka a je to vážně super, výborně to i ochutí polévky i nějaké omáčky či udělá sosík k masu. Je moc dobrý, chuť je intenzivní a přirozená.


4. Knoor bohatá šťáva na tmavá masa
- jako předešlá šťáva na světlá masa je také moc super, vyzkoušela jsem ho dát do guláše a byl vážně výborný, dodalo to potřebnou chuť a nemusela jsem potom tolik dochucovat.


5. Juice Jumex Ananas 100% džus
- lepší džus jsem ještě neměla, byl vážně výborný s dužinou, opravdu ho mohu jen doporučit ale vůbec nevím v jaké prodejně bych ho sehnala.

 

brandnooz box
(Foto: Archiv blogerky)


6. Kand hořčice Delikates
- mám ráda mírně pikantní věci a tato hořčíce je vážně delikátní, vhodná i do různých salátu na dresinky.


7. Vitana bešamelový základ - touhle je vážně super potravina, je dobrá jak na omáčky jako základ, tak i třeba jako zálivka na zapékání. Já ji vyzkoušela na koprovou omáčku a byla vážně výborná a rychlá!! Mohu jen doporuči.


8. Mentos Rainbow - mentosky zná snad každý, tahle edice ranibow je moc dobrá protože je to mix 7 chutí. Určitě stojí za vyzkoušení!


9. X- life Krtečkovy bublinky- nealko dětský sekt který je obohacen o vitamín C, už se na něj moc těším až ho vyzkoušíme, bohužel se tomu ještě tak nestalo, protože ho plánuji dát sestře k svátku. Je k dostání ve dvou příchutích, a to lesní směs nebo malina.


10. Somersby Cider - dobrý "pivový" nápoj s příchutí jablka, na mě moc silný, podle mě mohli ubrat alkoholu a více se soustředit na chut, alkohol tam byl moc cítit na můj vkus, takže nic moc na osvěžení.

 

brandnooz box
(Foto: Archiv blogerky)

 

Máš zájem o brandnooz box? Objednat si můžeš přímo na stránkách http://www.brandnooz.cz/ objednat si můžeš třeba na celý rok, na půl rok, na čtvrt roku a nebo jen nějaký měsíční balíček, minimální hodnota boxu bývá vždy 330,- a koupit ho můžeš od 199,- do 249,-.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Odhal tajemství listopadového Brandnooz boxu!
Podzimní síly a kouzla čajů

 

Sama nevím co bych z tohoto balíčku ohodnotila jako nejlepší, ale nejvíce mě potěšil asi ten džus, který jsem ještě neviděla ani nechutnala a ten opravdu potěšil!2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •