Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Brandnooz box mě jako vždy nezklamal a mile překvapil. Přinesl mi něco, co jsem doposud nezkoušela a co se hodí na letní grilovačky? Co si brandnooz box tentokrát připravil? Podívej se!

Co jsem našla v květnovém brandnooz boxu?

Brandnooz Box
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Brandnooz Box
aktualizováno 25.06.2015, 00:00 | 25.06.2015, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Brandnooz box mě jako vždy nezklamal a mile překvapil. Přinesl mi něco, co jsem doposud nezkoušela a co se hodí na letní grilovačky? Co si brandnooz box tentokrát připravil? Podívej se!

1. BBQ marináda od Maggi

V balíčku jsem objevila dvě marinády, jednu na krkovičku a druhou na kuřecí, zkoušela jsem zatím jen tu na kuřecí a musím říct že je to opravdu rychlovka, žádné dlouhé přípravy a kuřecí plátky měly moc dobrou chuť!

2. BBQ marináda s marinovacím sáčkem od Maggi

Marinády jsou stejné jako předchozí, ale s marinovacím sáčkem, což je určitě super věc když jedete grilovat někam do přírody nebo na fesťáky a nechceš s sebou tahat box, ve kterém bys maso namarinovala.

3. Marináda + směs na bylinkové máslo nebo barbecue kečup od Maggi

Tohle se mi moc líbilo! Marinády mají skvělou chuť a dipy se k masům dokonale hodí. Do bylinkového dipu stačí přidat trošku másla a hořčice, do barbecue kečupu trošku kečupu. To bylinkové máslo bylo moc výborné a určitě plánuji koupit znovu, k tomu opéct na grilu bagetku do křupava a je to!

4. Spak kečup Gourmet jemný

Pravý nefalšovaný kečup! Ze 100% italských rajčat (z 36 rajčat!), bez přidání chemických konzervantů, vhodný i pro bezlepkovou dietu. Kečup je výborný, lepší jsem neměla. Jde znát, že je to kvalitní kečup, není řidký, světlý, kyselý nebo hořký, je zkrátka dobře sladký, tak jak má být. Určitě ho budu kupovat pravidelně.

5. Chupa Chups Big babol


Výborné žvýkačky, ze kterých jdou udělat velé bubliny jako v dětství. Nejvíce mi chutnalo zelené jablko, v jednom balení je i celkem dost žvýkaček za super cenu, takže určitě mohu doporučit.

PŘEČTI SI TAKÉ:

VLOG: Březnový BRANDNOOZ BOX
Brandnooz box a jeho první vydání za rok 2015!
Krabice plná vynikajícího jídla? Seznam se s Brandnooz boxem!

6. Fernet Stock hruška

K tradičcnímu fernetu byla přidána hruška, díky tomu vznikla jedinečná chuť. Dostala jsem malé panáky v super plastovém balení, takže určitě super na dovolenou nebo na grilovačku. Tento hruškový fernet mi moc chutná, dokonce více než originální. Opravdu super na letní pařby!

7. Corny big fruit

Corny úplně miluji, tato je plná ovoce a bez čokolády, takže se ti v létě nerozpustí. Musím říct že mi moc zachutnala a už si ji pravidelně kupuji. Je to kombinace cereálií a šťavnatého ovoce.

8. Strongbow Gold apple

Má první zkušenost s tímto nápojem a musím říct že je to výborné. Tato hořkosladká chuť s ledem nádherně v horku osvěží. Výborná jablečná chuť, kterou jsem si dopřávala u grilování. Už chápu proč je to nejprodávanější cider na světě!

9. Jumex. broskev a mango

Džusy z Mexika v extra malé plechovce na výlety, které ocení jak děti tak dospělí. Mango mi moc chutnalo a určitě budu kupovat znovu, broskev nebyla špatná, ale podle mě byla moc sladká, chutnalo to úplně jako ta šťáva z konzervy broskví. Mám raději džusy osvěžující, kyselejší s dužinou, tyhle byly až moc sladké, ale určitě to nejsou všechny. Třeba ananasový džus od jumexu je můj nejoblíbenější!

10. Smarty, black

Nealkoholický nápoj který má originální chuť a vůni a poskytuje relaxační a koncentrující účinky a budeš se s nimi cítit pohodově při jakékoli aktivitě. Nápoj je založený především na přírodních látkách. Nápoj měl celkem dobrou chuť granátového jablka a dalšího ovoce. Zkusit můžeš i v bílé jemnější variantě, které se říká odpolední pohlazení, který jsem bohužel ještě nezkusila ale plánuji.

Květnový brandnooz box mě opravdu moc potěšil, hlavně marinády a panáky na cestu! Opravdu mohu všechny výrobky s chutí doporučit. Pokud chceš i ty vyzkoušet chutě něčeho, co by sis normálně nekoupila, určitě si objednej svůj brandnooz box na brandnooz.cz.3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •