Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neznáš Brandnooz box? Nevadí, moc ráda ti ho představím! Jde o box, který vychází každý měsíc, možná to znáš například s kosmetikou, ale tohle je trochu jiné, nenajdeš zde kosmetiku, ale box plný výborného jídla a ingrediencí!

Co najdeme v červencovém Brandnooz boxu?

bbo
zdroj: Krásná.cz bbo
aktualizováno 01.08.2014, 00:00 | 01.08.2014, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Neznáš Brandnooz box? Nevadí, moc ráda ti ho představím! Jde o box, který vychází každý měsíc, možná to znáš například s kosmetikou, ale tohle je trochu jiné, nenajdeš zde kosmetiku, ale box plný výborného jídla a ingrediencí!

Určitě ti doporučuji si alespoň jeden zakoupit, protože já byla moc překvapená! Najdeš tu opravdu mnoho jídla, minimální cena potravin je 330,- přitom Brandnooz box můžeš koupit již od 199,- cena záleží na tom, jestli chceš pouze jeden balíček nebo si objednáváš třeba roční předplatné. Pořídit si ho můžeš zde.

 

A co jsem našla v červencovém Brandnooz boxu já?

 

box
(Foto: Archiv blogerky)

 

1. Mmm... křupavé ovoce mango a phytalis od mixit. Moc výborné! Nejlepší volba mlsání třeba k televizi, výborná sladko kyselá chuť, je to 100% přírodní, což je velké plus.

 

2. Krtečkova banánová přesnídávka x-life, nejen že je vhodá pro děti od 4 měsíců, smlsnout si na ni můžeš i ty! Já měla banánovou, což je moje nejoblíbenější příchuť, můžu ji jen a jen doporučit, třeba s piškotama, to je dobrá kombinace! Potom mě překvapily Kávenky capuccino se skořicí - Kávenky přímo miluji, capuccinové už jsem ochutnala, ale capuccinové se skořicí doposud ještě ne, a to je něco! Vážně výborná kombinace, mohla jsem se ujíst :-)

 

3. Chipsy Big Pep uzená slanina - lepší chipsy snad nejsou, je to takový ten kukuřičný polistyrén a ta příchuť je vážně bezkonkurenční, zrovna jsme jeli s přítelem na chatu, kam se hodily a my si na nich za letního večera pořádně pochutnali!

 

4. Sušenky a pomazánkové máslo Lotus - dva z výrobků, z kterých mám největší radost, tyhle karamelové sušenky úplně miluji a dost mě překvapilo že dělají i pomazánku, to jsem ještě neviděla, na toastu je úplně výborná a nejlepší, co jsem s touhle super pomazánkou zkusila byl sandwich - dva opečené toasty namazané pomazánkou a na tom plátky banánu! A na sušenkách jsem si rovněž smlsla s přítelem na chatě.

 

5. Ovocná vodka Nordic Ice - další z výrobků ze kterých mám největší radost, na léto jak dělaná, i ta příchuť je vážně výborná, zelené jablíčko svou sladko kyselou chutí v letním večeru pěkně osvěží.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pozor, leopard!
Zachrání děti před obezitou ovoce navíc?

 

6. Hellmanns majonéza na bagety je další z výrobků, které jsem v boxíku ráda viděla - tuhle majonézu jsem ještě nikdy neviděla natož ji ochutnala, proto jsem ráda, že jsem ji v boxe dostala a mohla ji vyzkoušet, je vážně výborná. Má takovou hořčicovo majolkovou chuť, takže se hodí i třeba do salátu nebo na grilování!

 

7. Sušenky Krit - slané krekry které nemůžou chybět na žádné párty, jsou hrozně výborné, třeba právě s majonézou na bagety výše :-D pohodová mlsanda třeba k televizi.

 

8. Celozrnný žitný chléb penam, fit den - druh těchto chlebů přímo miluji, nejlepší je třeba s osoleným tvarohem nebo pomazánkovým máslem, dávala jsem si ho ke snídani a je vážně výborný!

 

S Brandnooz boxem jsem vážně moc spokojená, protože obsahuje potraviny, které bych si normálně v obchodě nekoupila, přitom je vše tak moc dobré!
Určitě ti doporučuji Brandnooz box zakoupit.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •