Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Brandnooz box už jistě znáte, pokuď ne tak nevadí, znovu vám ho popíšu. Je to box plný dobrot, který chodí každý měsíc, většinou obsahuje plné balení novinek a někdy takové vzorečky.

Co přinesl listopadový brandnooz box?

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 03.12.2015, 00:00 | 03.12.2015, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Brandnooz box už jistě znáte, pokuď ne tak nevadí, znovu vám ho popíšu. Je to box plný dobrot, který chodí každý měsíc, většinou obsahuje plné balení novinek a někdy takové vzorečky.

Tentokrát jsem měla v listopadovém brandnooz boxu skoro samá plná balení. Obsah byl už takový vánoční, a proč, to se dozvíte níže!

Smetana do kávy 500ml, Meggle

cena: 36,90,-

Není nad to dát si do kávy místo mléka dobrou smetanu, tato má 10 % tuku a má prostě a jednoduše výbornou chuť. Pokud zrovna neholduješ kávě, můžeš ji využít třeba do nějakého koktejlu nebo smoothie.

Jsem sladká, Chocoland

cena: 7,90,-

Výborná kokosová tyčinka která má uvnitř náplň. Já jsem měla myslím nějakou mandlovou a mohu říct, že byla opravdu výborná, doporučuji když máte na něco chuť.

Crema Tiramisu, Dr. Oetker

cena: 21,90,-

Výborná vychytávka na přípravu oblíbeného dezertu, máte hotovo za pár minut. Moc mi dezert chutnal, avšak k tiramisu to mělo daleko. Chutnalo to spíše jako nějaký jemnější madlový pudink, ale moc jsme si pochutnali. Určitě nebudu váhat znovu koupit.

Pšeničné pivo, Krušovice

15,90,-

Tak tohle nám vůbec nechutnalo, i když mám ráda pšeničná piva, toto mě moc neoslovilo, mělo to takovou docela silnou chuť. Nechutnalo to ani přítelovi, takže asi bych příště nekoupila.

Dropsy s vit. C, Pectol

18,90,-

Praktické bonbony, které ale nejsou jen takové bonbony, jsou to totiž léčivé dropsy, které pomohou při nachlazení, bolesti v krku, osvěží ti dech a uvolní dýchání. Navíc obsahují nezbytný vitamín C, který je dobrý na imunitu, zakoupíte v lekárně!

PŘEČTI SI TAKÉ:

Krabice plná vynikajícího jídla? Seznam se s Brandnooz boxem!

Krabice plná dobrot!

Nakoukni, co nabízí Brandnooz box

Marcipánová kofola

24,90,- / 1,5l

Tuhle jsem si chtěla docela dlouho koupit, ale přišla mi v brandnoozboxu, za což jsem moc ráda. Marcipánová kofola je opravdu výborná, je tedy hodně sladká, takže doporučuji vychladit a podávat třeba k lehkému jídlu nebo cukroví. Má v sobě prostě vánoční atmosféru. Určitě bych ji doporučila a chystám se koupit znovu.

Světlý ležák, Březňák

13,90,-

Přítelovi toto pivo moc chutná, co jiného říct. Klidně by si ho koupil znovu.

Krahulík. snack wingy

Opravdu výborné! Navíc v super balení, které je super jako svačina. Obsahuje 3 hubené tyčinky salámků. Moc jsem si pochutnala. Když uvidím někde v obchodě, určitě se nebudu bránit koupit znovu.

Kojenecká voda, Rajec

9,90,-/0,33l

Čistá voda z panensky čisté přírody, podléhá těm nejpřísnějším kritériiím a tak je ideální na přípravu pokrmů nebo podání pro ty nejmenší bez převařování.

Super malá praktická lahvička, která se hodí když se jde někam "na skok". K chuti vám asi nic moc neřeknu, protože chuť má stejnou jako každá jiná balená voda.

Horký nápoj, Maxi Vita

celé balení 69,90,-

Dostala jsem jen vzoreček, a to černý bez. Tento nápoj je vhodný při nachlazení, má zvýšené množství vitaminu C, takže skvěle pomůže při nachlazení nebo jako prevence.

Lízátko, chupa chups

7,90,-

Malé lízátko od známe značky, ihned jak jsem brandnooz otevřela, přítel mi ho vzal. Ale moc si ho pochvaloval. Měl s příchutí zelené jablko.

Gummi s echinaceou, Marťánci

169,-/50ks

V boxu jsem měla jen menší vzoreček, který jsem dala mladší sestře. Říkala, že jsou moc dobří. Prý lepší, než klasické tvrdé vitamíny.

Bohatý bujón, knorr

33,90,-

Výborný zeleninový bujón, který využijete všude, kam byste jinak dali vývar. Dobře se rozpoužtí v horké vodě. Neobsahuje žádné konzervanty a přidaný glutaman. Společně s ním, mi přišel i recept na výborné italské rizoto, ve kterém jde tento bujón využít.

Majonéza, Spak

42,90,-/500ml

Výborná majonéza s delikátní chutí, vhodná i pro bezlepkovou dietu. v brandnooz boxu jsem našla také recept na vánoční bramborový salát z této majonézy, určitě vyzkouším! Tato majonéza je jiná, protože obsahuje vysoký počet žloutků s dobrých chovů s rostinným olejem vysoké kvality.

Tento brandnooz box mě velmi potěšil, hlavně tou marcipánovou kofolou a majonézou, z které zkusíme bramborový salát na vánoční stůl.

Pokud tě brandnooz box zaujal a ráda bys ho také dostávala, neváhej a objednej si ho zde.

Myslím si, že to bude i super dárek pro mamku nebo sestru. No nelíbilo by se ti dostávat každý měsíc balíček plný lahodných dobrot? :-)4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •