Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá holka se chce líbit, chce se líbit kamarádkám i opačnému pohlaví. Ale myslíte si, že to co se líbí vám, se líbí i klukům?

Co se klukům na nás líbí za oblečení a co ne? Anketa!

jak si udržet vztah
zdroj: Thinkstockphotos jak si udržet vztah
aktualizováno 14.07.2016, 01:10 | 14.07.2016, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Každá holka se chce líbit, chce se líbit kamarádkám i opačnému pohlaví. Ale myslíte si, že to co se líbí vám, se líbí i klukům?

Někdy ano, někdy jsme ale úplně vedle. Vyzpovídala jsem pro tebe pár kluků, kteří mi na tohle řekli svůj názor.

 

Pavel, 18 let

 

Mně se na holkách líbí klasika. Džíny, nějaké obyčejné tričko a světřík nebo mikina. Nemusím různá ta cingrlátka a šperky. Podle mě to je naprosto zbytečné a překáží to. Nejkrásnějš ozdobou je samotná holka. Když holka nemá pěkný obličej a vlasy, tak ji žádné šperky a ozdoby nepomůžou.

  

Honza, 21 let

 

Totálně se mi na holkách nelíbí ta krátká trička, co se teď nosí. Přijde mi to dost laciné, jak někde ve strip klubu. Jediné místo, kde mi to nevadí je pláž, ale jinak se mi to až nechutí. Holka by neměla ukazovat celé břicho jen tak.

 

Naopak ale mám rád ruzná tílka, která mají menší výstřih, neříkám až u kolen, ale jen tak decentně. Mám rád když holka nosí vysoké podpatky, přijde mi to dost sexy. Ale jen střídmě, třeba na ples, na nějakou večeři, samozřejmě že ne pořád.

 

Tomáš, 17 let

 

Mně se moc líbí holky v šatech, je to pěkné a něžné. Když mohou nosit šaty, tak ať je nosí. Moc se mi totiž líbí, když pěkné holky ukazují pěkné nohy. Ale zase se mi nelíbí když nosí ty krátký kraťasy, kdy jim je vidět zadek, to už ukazují až moc. Líbí se mi, když má holky hezky spletené vlasy dohromady. Působí to dost jemně a žensky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Plavky 2016
13 věcí, co neříkat holce, která je ještě panna

 

 Jirka, 19 let

 

Moc se mi líbí holka v nějakých úzkých kalhotách, nějakým pěkným zajimavým tričku nebo tílku a když má podpatky. Není nic hezčího. Není to takové všední ale zase ne moc slavnostní nebo přehnané. Je to prostě sexy. Líbí se mi, když se holky nebojí na sebe vzít nějaký pěkný, výrazný náhrdelník nebo naušnice. Absolutně se mi nelíbí volná trička nebo ty svetry, holka pak vypadá jak nějaká obří velryba a uplně ji to rozšiřuje. Mám radši uplejší věci, které hezky zvýrazní postavu, i když vím, že u některých holek by to bylo spíš ke škodě.

 

Snad sis něco z výpovědí kluků vzala. Řiď se heslem: Méně je někdy více, avšak né látky!4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •