Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš své tělo vyčistit od škodlivých látek a nebo nastartovat své tělo na správnou životosprávu a spalování? Zkus jablečný detox!

Jablečný detox

jablko
zdroj: Thinkstockphotos jablko
aktualizováno 24.03.2015, 00:00 | 24.03.2015, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Chceš své tělo vyčistit od škodlivých látek a nebo nastartovat své tělo na správnou životosprávu a spalování? Zkus jablečný detox!

Pročistíš si krev, ledviny, játra a zároveň i zhubneš a kompletně se vyčistíš, což je dobrý začátek držet nějakou lehčí vyváženou stravu. Nejlepší variantou stravování po tomto detoxu je dělená strava.


Když jsem tento detox držela, můžu říct že jsem ani nehladověla, protože jablka dodávají dostatek energie a není to něco, z čeho by mi bylo špatně.

 


Když jsem slyšela o tomto detoxu prvně, bylo mi to divné, i k večeři jablka, to by se nemělo přeci. Ale je pravda že ty jiný příjem na celou dobu nemáš takže ani k té večeři jablka neuškodí, přece jen je to ovoce které pomáhají i k lepší životosprávě.

 

Detox můžeš držet den, dva a nebo tři dny, což je asi nejlepší protože se tělo nejvíce pročistí. Po celou dobu se jí jen jablka na několik způsobů. Může se pít voda, neslazené bylinkové čaje nebo minerálka bez cukru.


Příklad jídelníčku:

Ráno - pokrájená jablka
Svačina - nastrouhaná jablka
oběd - vyvařená jablka - jablka vařit, podlít vodou a přidat trošku skořice.
svačina - nakrájená jablka, sušená jablka
večeře - nakrájená jablka a nebo nakrájená jablka na plátky, opečeme na pánvi na prudkém ohni s trochou skořice.


Za den se sní kolem 2-2,5 kg jablek a má se vypít cca 2 litry tekutin. Koncem 3. dne si dejte lžičku olivového oleje, který pomůže s pročištěním. Při tomto detoxu se shodí i nějaká kila, pokud si je chceš udržet dole, zapomeň na normální stravu. Sestav si zdravý jídelníček a zapomeň na smažené a pečivo. Nebo se zkus dát na dělenou stravu při, které jíš buď jen "zvířátka" nebo "kytičky".

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Ondra Brzobohatý, ideální chlap na nákupy! ROZHOVOR 
RECENZE: Kuchařka pro (úplné) začátečníky

 

Jablečný detox můžeš dělat třeba párkrát do roka, jednou za měsíc a nebo třeba dva dny v týdnu. Pokud se ti nechce "hladovět" jen na jablkách, zkus si dávat alespoň 1 jablíčko denně nejlépe v dopoledních hodinách. Jablko obsahuje látky, které zrychlí metabolismus tudíž i spalování a celkově se budeš cítit dobře!0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •