Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš přítele, se kterým se chceš poprvé milovat? Nebo chceš být prostě připravená?

Jak se připravit na první sex

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 07.01.2016, 00:00 | 07.01.2016, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Máš přítele, se kterým se chceš poprvé milovat? Nebo chceš být prostě připravená?

Tady je pár tipů na to, aby to bylo super, bez komplikací a bezpečné. Pro mnohé to bude článek trošku kontroverzní, avšak si myslím, že pro některé celkem užitečný.

 

Pokud jdeš třeba k příteli poprvé na noc nebo do prázdného bytu, a s největší pravděpodobnosti o "to" přijdeš, připrav se. Určitě nezapomeň na kondom, možná je to divné, aby měla holka kondom, že by ho měl mít kluk. Ale co kdyby náhodou na to zapoměl nebo se vám ten jediný, co jste měli roztrhl? Tak krásná chvíle by se zničila a oba by jste byli naštvaní.

 

 

Určitě nezapomeň na čisté prádlo, přece si nenecháš zničit takový okamžik svým studem za to, jaké sis zrovna dneska vzala prádlo nebo třeba neoholila nohy.

 

Nezapomeň, že pokud chceš o "to" opravdu přijít, musíš být připravena, nejen tělesně - že ti musí být alespoň 15 let, ale i psychicky, musíš se na to cítit, musíš se cítit dobře. Pro mnohé z nás to není jen tak a na kluka, se kterým jsme se poprvé milovali vzpomínáme celý život.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VLOG: Cesta do Prahy, zážitky na letišti a nejhezčí přivítání
VLOG: Ibiza

 

  

Pokud se bojíš, že by se "tam" nevešel, bát se nemusíš, přirozeně se zvlhčíš a jde to dobře. Určitě doporučuji před sexem mít už nějakou zkušenost se svými vnitřními intimními partiemi. Třeba používat tampony nebo použít prsty, tím zjistíš, jaké to je mít "něco uvnitř. Budeš se tak cítit jistěji a nebudeš se bát, budeš uvolněnější.

 

Myslím si, že cítit vzrušení a nějaké obavy před prvním sexem je v pořádku, ale většinu dívek to přejde ve chvíli kdy ten okamžik nastal. Pokud své poprvé promýšlíš, opravdu doporučuji dělat ho s někým, koho milujeme, s kým jsme rádi, dokážeme si povídat, protože sex s někým, před kým se stydíme nebo snad bojíme je o ničem.13 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •