Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě každý zná Brandnooz box - krabici plnou výborných mňamek, která tě překvapí každý měsíc něčím novým a výjimečným. Ale znáš už také Glanc box?

Je libo tajemný balíček plný kosmetiky?

brandnooz
zdroj: Archiv blogerky brandnooz
aktualizováno 15.04.2018, 00:00 | 15.04.2018, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Určitě každý zná Brandnooz box - krabici plnou výborných mňamek, která tě překvapí každý měsíc něčím novým a výjimečným. Ale znáš už také Glanc box?

Je to vlastně to samé, ale nenajdeš zde novinky ze světa dobrot, ale novinky co se týče kosmetických výrobků. Nedávno mi přišel jarní Glanc box, a jaký byl? Co ukrýval? Pojď se na to podívat se mnou.

 

1. Sprchový gel Rexona orchid fresh


Tento sprchový gel nebyl pro mě příliš novinkou. Dostala jsem ho již v březnu k narozeninám. Udělalo mi to ale stejně radost, protože tento sprchový gel opravdu nádherně voní. Navíc vůně i dlouho vydrží na kůži, mohu jen a jen doporučit.

 

2. Perwoll care&refresh


Bohužel tento výrobek mi příliš radost neudělal, protože bydlím povětšinou stále s rodiči a tudíž vlastní pračku nemám. Neměla jsem proto možnost ho vyzkoušet na vlastní kůži. Dala jsem ho mamince. Gel příjemně voní, ale po vyprání se neliší od jiných pracích gelů.

 

3. Freeman maska na obličej s medem


Tato maska mi radost udělala. Testování masek na obličej mám moc ráda. Tato nádherně voněla a po umytí zanechala pleť hezky jemnou a jakoby vyživenou. Navíc vydrží na několik použití. Doporučuji.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co skrývá glanc box měsíce září?
Můj první Glanc box 2017
Co obsahoval prosincový Glanc box?

 

4. Batiste suchý šampon v cestovním balení


Tyto suché šampony známe snad každá. Jsou vážně super účinné a většina z nich zanechává i hezky voňavé vlasy. Zde jsem obdržela klasický, který přiliš nevoní. Účel ale splní na jedničku. Malé balení je opravdu fajn na cestování. Mně se to moc hodí, protože nemusím věčně na kolej tahat ten velký.

 

5. Silan aromatherapy


Aviváž, která opravdu nádherně voní. Ne nějak silně, ale jen jemně cítíš vůni kokosu. Nechala jsem ji mamce. Při praní jsme ji ale ještě nevyzkoušely.

 

6. Garnier botanic therapy šampon a kondicioner


Opravdu přírodní šampony bez zbytečných chemikálií. Jemně voní olivou, vlasy moc hezky provoní. Po kondicionéru se vlasy moc hezky rozčesávaly. Avšak rychleji se mi po umytí s těmito výrobky mastily vlasy. Možná je to jen tím, že jsou zvyklé na jiné výrobky a těmto dám ještě šanci.

 

Celkově hodnotím Glanc Box velmi kladně a moc se těším na testování dalšího. Jak jsi na tom ty s testováním Brandnooz nebo Glanc boxu? Oba dva si můžeš objednat zde: https://www.brandnooz.cz/1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •