Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tentokrát jsem si připravila trochu jiný článek, který by nás, holky mohl zajímat. Zajímá tě, co si o tom myslí kluci? Kdy podle nich je nejlepší doba a věk mít své poprvé?

Kdy je nejlepší o "to" přijít - podle kluků

první sex
zdroj: Thinkstockphotos první sex
aktualizováno 05.11.2015, 00:00 | 05.11.2015, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Tentokrát jsem si připravila trochu jiný článek, který by nás, holky mohl zajímat. Zajímá tě, co si o "tom" myslí kluci? Kdy podle nich je nejlepší doba a věk mít své poprvé?

Nemáš ale kamaráda, kterého by ses mohla zeptat? Udělala jsem to za tebe! Vyzpovídala jsem pár kamarádů a zeptala se jich na názor, některé jsou dost zajímavé.

 

,,Své poprvé jsem ještě neměl, ale myslím si, že nejlepší je přijít o to s osobou, s kterou bych byl déle, milovali jsme se a věřili si, až potom bych chtěl aby na to došlo, věkově si myslím že je to individuální - až to přijde. Ale určitě si zase myslím že u kluka by bylo v normálu o to přijít tak do 20 let." (David, 16 let)

 

,,Kluci to tolik neřeší jako holky, podle mě z toho každý dělá kdoví jakou věc, život je od toho, aby si člověk užíval a k tomu patří i sex, nacházení sebe samého a později pak si najít nějakou tu pravou a usadit se. Já sám jsem o to přišel už ve 14 letech a nelituju toho, podle mě je nejlepší o to přijít tak kolem 16 let." (Lukáš, 19 let)

 

,,Přišel jsem o to s přítelkyní, s kterou jsem byl přes dva roky, vyspali jsme se spolu asi po 5 měsících, oba jsme to moc chtěli a užili si to, bylo mi 19. Pro někoho je to moc pozdě ale já si myslím, že je to každého věc v kolika o to chce přijít a s kým, nikdo by to neměl odsuzovat a řešit." (Matouš, 21 let)

 

,,Myslím si že je nejlepší o to přijít nějak v těch 15 letech, u holek to bývá pozdejc, ale u kluků to bývá normální, že o to přijdou kolem 15 let. Podle mě je celkově sex moc řešené téma, jde o činnost pro potěšení a když nám přináší radost, měli bychom si ji užívat s kýmkoliv chceme." (Martin, 20 let)

 

,,Myslím, že pravá chvíle je tehdy, když se dva lidé na to cítí, milují se a jsou spolu nějakou dobu. Určitě nefandím přijít o to v 15 a je jedno s kým. Je to hodně soukromá věc, která by měla být jen s tou nejlepší osobou." (Láďa, 18 let)

 

PŘEČTI SI TO:
VLOG: Erasmus| Výlet Nottingham Castle 
Když chceš utéct ze života, spi!

 

Doufám, že se vám menší anketa líbila, chystám se je dělat častěji na různá témata. Pokud by vás nějaké konkrétní zajímalo, určitě napište do komentářů. Já sama mám na to názor podobný jako poslední komentář od Ládi. Měli bychom o to přijít s tím, koho milujeme a věříme mu, ne někde na diskotéce s cizím klukem.4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •